Samsung UE39F5500 sam sie wyłącza i włącza

bialytbg

New member
Witam mam problem gdyż niedawno kupiłem telewizor samsung ue39f5500 jeden z ostatnich modeli w sklepie rtv euro agd. Niestety mam z nim od początku problemy gdyż telewizor sam się wyłącza i włącza nieregularnie podczas ogladania telewizji naziemniej, bądź przy podpiętym pendrivie. Telewizor sam sie wyłącza i po sekundzie włącza w różnych odstępach czasu czasami potrafi chodzic 6 godzin i nic sie nie dzieje a czasami wyłącza się po godzinie pracy. Telewizor był 3 razy w serwisie za pierwszym razem powiedziano mi że wymieniono płyte główną gdyż telewizor im się sam zresetował i miało mi wszystko chodzić, niestety u mnie w domu dalej pojawiał sie problem. Ponownie 2 razy był oddawany do serwisu niestety powiedziano mi że u nich telewizor chodzi normalnie i nic się nie wyłącza, nie wiem co mam robić ponieważ telewizor jest na rocznej gwarancji nie chce tego przespać żeby później mieć z nim problemy. Proszę o pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bialytbg

New member
Komórka , pilot, lapotop takie urządzenia, ale to chyba nie jest spowodowane tym ponieważ w innym pomieszczeniu gdy go testowałem także nastąpiło wyłączenie i włączenie po sekundzie. Chyba że to pilot bo wtedy także tam się znajdował a do serwisu go nie dawałem sam już nie wiem . Wczoraj także dwa razy się wyłączył i włączył, w bardzo różnych odstępach czasu
 

psiaja

Member
Może coś z siecią elektryczną w domu ew. jakieś problemy z zasilaczem TV (chodź sam pewno do tego nie dojdziesz)..
Jeżeli TV był 3x w serwisie, to bym dochodził praw w sklepie w ramach towaru niezgodnego z umową i żądać wymiany towaru na wolnego od wad (serwis naprawiał 3x a TV nadal nie jest sprawny).. chodź niestety kupowałeś w RTV Euro Agd a dochodzenie u nich swoich praw, to walka z wiatrakami (jeżeli dochodzenie Twoich praw będzie szło bardzo bardzo ciężko, nie omieszkaj wspomóc się możliwością negocjacji w Twojej sprawie między sklepem a UOKiK(?) czy Inspekcji Handlowej)
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
oddaj na gwarancje , jak tv trafi do serwisu zadzwoń tam poproś o kontakt z osobą odpowiedzialną za twoją naprawe opisz problem jak najdokładniej i myślę ze coś poradzicie wspólnie .
oni tam raczej nie testują jednego tv 6 godzin więc będą ci go odsyłać bez końca ja zawsze tak robię i zawsze naprawa jest rzetelna .
 

bialytbg

New member
Oddawany był juz razy za pierwszym razem wymieniono płyte głowną tak mi powiedziano bo jak włączyli telewizor to sam sie zresetował tak mi powiedziano, problem sie jednak u mnie dalej pojawiał ale gdy dawałe go 2 razy powiedziano mi że oni nie widzą problemu u nich telewizor działa normalnie i nie maja podstaw do naprawy np. wymiany zasilacza czy już sam nie wiem czego. Telewizor dalej się wyłącza zauważyłem ostatnio że przeważnie podczas oglądania telewizji z kabla naziemnej bo podczas ogladania filmow z dysku przenosnego telewizor jeszcze mi się nie wyłączył. Więc w serwisie u mnie w mieście powiedzieli że nie widzą problemu że to problem może być z napięciem w domu, tylko że posiadam jeszcze 3 inne telewizory i żaden nie ma takiego problemu nigdy nie miał, a testowałem telewizor w różnych pomieszczeniach. Co dalej robić jeżeli w serwisie u mnie w mieście nie widzą problemu
 
Do góry