Nowy PS-42P7H

zmalek

New member
Na stronach samsunga pojawił się nowy model plasmy : PS-42P7HPS, i wg ich danych ma rozdzielczosć 1366*768 !!!
Jeszcze w zadnym sklepie nie ma info o nim, nawet nie dostali cennika,a le cena sugerowana przez Samsunga też nie jest wysoka, jesli odnieśc ją do pisanej rozdzielczości.
Z tego jednak co wiem, to w tej wielkości nie ma takich matryc - jakaś ściema, czy tylko błąd, a jesli błąd, to długo wisi na ich stronie.
 

samson

New member
zmalek napisał:
Na stronach samsunga pojawił się nowy model plasmy : PS-42P7HPS, i wg ich danych ma rozdzielczosć 1366*768 !!!
Jeszcze w zadnym sklepie nie ma info o nim, nawet nie dostali cennika,a le cena sugerowana przez Samsunga też nie jest wysoka, jesli odnieśc ją do pisanej rozdzielczości.
Z tego jednak co wiem, to w tej wielkości nie ma takich matryc - jakaś ściema, czy tylko błąd, a jesli błąd, to długo wisi na ich stronie.

Witam,
Nie ma chyba takiego modelu: PS-42P7HPS.
Natomiast jest PS-42P7H a ten ma rozdzielczosc 1024 x 768 co mozna znalezc na niemieckiej:
http://av.samsung.de/article.asp?artid=A65F1569-3B61-49D1-BACB-F7DAD9F04EE8&show=specs
i angielskiej:
http://www.samsung.com/uk/products/television/plasma/ps42p7hdxxeu.asp?page=Specifications
stronie Samsunga
 

zmalek

New member
Pomyliłem się w pisaniu - dodałem końcówke :)
A dane ze strony polskiej:

Telewizor plazmowy 42"
Jasność: 1300 cd/m
Kontast: 10,000:1
Rozdzielczość 1366*768
Odwzorowanie 549 mld kolorów (przy 8192 poziomów szarości)
itd

A taka rozdzielczość to fakt, tylko przy 50"

A zatem czym rózni się od Q7 ???
- bo ceną to widać.
 

byczy

New member
Czy ktoś ma może już ten telewizor ps-42p7h??
Jeśli tak to gdzie i za ile go nabył.

pozdrawiam
 

Mabri

New member
PS. Piszę w nowym wątku, bo nie mogę edytować poprzedniego - nie wiem dlaczego.
To jest dokłądnie model PS42E7H, który występuje w niemieckiej ofercie. Ma jedno złącze hdmi. Znajomy go kupił - zapowiada się bardzo interesująco.
 
Ostatnia edycja:

xanth

New member
babol

Mabri napisał:
PS. Piszę w nowym wątku, bo nie mogę edytować poprzedniego - nie wiem dlaczego.
To jest dokłądnie model PS42E7H, który występuje w niemieckiej ofercie. Ma jedno złącze hdmi. Znajomy go kupił - zapowiada się bardzo interesująco.


a my mowimy o PS-42P7H a nie o PS-42E7H, wczytuj sie bardziej
 
Do góry