Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

rokob33

New member
na niemieckim forum znalazlem opinie ze aktualizacja 2101 pogorszyla jakosc obrazu ,ze czern bardziej szara i ze jakosc obrazu sie pogorszyla :hmm:,aktualizowal ktos juz F6500 do tego softu?
 

skorup84

New member
Godzinę temu aktualizowałem i jedyne co narazie zauważyłem to to że w smarthubie zamiast pierwszego i ostatniego panelu powstał jeden o nazwie "multimedia" będący ich połączeniem. Lecąc od lewej mam teraz: Aplikacje, Warto oberzeć, Filmy i seriale, Multimedia.
 

rokob33

New member
Godzinę temu aktualizowałem i jedyne co narazie zauważyłem to to że w smarthubie zamiast pierwszego i ostatniego panelu powstał jeden o nazwie "multimedia" będący ich połączeniem. Lecąc od lewej mam teraz: Aplikacje, Warto oberzeć, Filmy i seriale, Multimedia.


rozumiem ze jakosc obrazu nie ulegla zmianie ani na lepsze czy gorsze ? :)
 

jarmk

New member
Ja po aktualizacji 46" F6650 Smart z wersji softu v2000 do aktualnej wersji v2101 mam zmiany:

1. Zniknęła ikona/zakładka "społecznościowe" w której pojawiały się informacje i wpisy naszych znajomych, a w dolnej części historia połączeń przez Skype;
2. Ikonę/zakładkę "MOJE PLIKI" z dostępem do plików na pendrive, chmurach i plikach w sieci domowej zastąpiono zakładką o nazwie "MULTIMEDIA".
Doszła tutaj zakładka "najpopularniejsze" z dostępem do jak sama nazwa mówi najpopularniejszych obecnie filmików/fotek na:
- Dailymation;
- YouTube;
- flickr.

Zakładka "Cała zawartość" została przeniesiona z prawej na lewą stronę.

3. Doszła ikona/zakładka "Filmy i seriale".
 

mieczyk---

New member
48h6700 pojawił się nowy soft (to chyba ten sam co pod h6400 pasuje), z poziomu tv jeszcze nie idzie przynajmniej u mnie ale poszedł z USB.
Zmian jeszcze nie widzę... jedno pewne ustawienia np obrazu pozostały.
 

rokob33

New member
Powiem szczerze, ze nie wiem tak do konca. Na pewno jest wiecej ikon na gorze w smart hub'ie. Co do obrazu to hyba nic sie nie zmienilo. Zalezy od ustawien, a poza tym dla mnie obraz zyleta. Tylko denerwuje mnie jeden fakt. Jak odtwarzam film mkv to slabo sa slyszalne dialogi, natomiast cala reszta muzyka, efekty dzwiekowe i wszystko co jest z tym zwiazane jest glosne. Przelaczam wtedy tryb na wyrazny glos czy jakos tak i jest lepiej, ale wyciszaja sie te wspomniane efekty dzwiekowe.

z tym dzwiekiem to sie porobilo po aktualizacji czy zawsze miales taki wrazenie?
 

atp2000

New member
Zawsze tak mialem. Natomiast dvix czy xvid sa normalnie. Zostawiam na efekt dzwiekowy film i jest ok. A z tymi mkv to chyba zalezy od pliku, ale glowy nie dam uciac.
 

BGpl

New member
Pobrałem soft 2101 dla mojego F6400 i tak jak zwykle rozpakowałem na USB - tv nie wykrywa tego pliku (przeszukuje pendrive lecz nic nie znajduje). Miał ktoś podobny problem? Zaznaczę, że to nie moja pierwsza aktualizacja lecz z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Przy szukanie aktualizacji bezpośrednio przez TV w sieci nic nie wykrywa.
 
Do góry