Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

atp2000

New member
Ok. Bede probowal, tylko ze dziwi mnie kwestia, ze na stronie jest tylko 1118. No coz moze na serwerze samsunga skad pobierane sa update'y przez tv jest ten najnowszy soft.
 

Adexx

New member
No właśnie,u mnie też cały czas wersja 1118.Na stronie Samsunga 1118.Tak na marginesie,to zastanawiam się co z obiecaną przez Samsunga grą Need For Speed na Smart Huba.
 

atp2000

New member
Ok. Jak sie u mnie cos zmieni, albo znajde przez przypadek to dam znac. Tylko, ze w postach wyzej napisali, ze do serii f sciagali. Moze niech tez sie wypowiedza skad?
 

dawram

New member
Coś mi się wydaje, że nastąpiło jakieś przekłamanie, na chwilę obecną najnowszy firmware jest z nr.1118 dla modeli f 7000/8000 na Europę.
 
Ostatnia edycja:

atp2000

New member
Powiem szczerze, ze nie wiem tak do konca. Na pewno jest wiecej ikon na gorze w smart hub'ie. Co do obrazu to hyba nic sie nie zmienilo. Zalezy od ustawien, a poza tym dla mnie obraz zyleta. Tylko denerwuje mnie jeden fakt. Jak odtwarzam film mkv to slabo sa slyszalne dialogi, natomiast cala reszta muzyka, efekty dzwiekowe i wszystko co jest z tym zwiazane jest glosne. Przelaczam wtedy tryb na wyrazny glos czy jakos tak i jest lepiej, ale wyciszaja sie te wspomniane efekty dzwiekowe.
 

Adexx

New member
Dziwne trochę,bo u mnie też pojawiła się na górze jedna ikonka więcej.W sumie jest ich teraz 5.Nie mam nowej aktualizacji więc zastanawiam się skąd ta zmiana w smart hubie.
 

sewek1988

New member
Na stronie samsunga pojawił się nowy soft dla modeli f7000 o numerze 1120.4 z dnia dzisiejszego, nie wiem czy jest dostępny z poziomu tv bo jestem w pracy.
 
Do góry