Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

collbi

New member
Samsung wypuścił nowy firmware do TV serii H6xxx T-MST14DEUC_2115.3. Wczoraj opublikowany na stronie Samsunga a dziś TV automatycznie pobrał i zainstalował. Ma ktoś dostęp do changelog'a?
 

jarmk

New member
Dzisiaj ukazała się nowa wersja softu do F6650 o oznaczeniu v2000. Ktoś wie jakie wnosi zmiany ?
 
Ostatnia edycja:

q148

New member
Zainstalowałem aktualizację v2000 na moim F6800 i zawiodłem się, miałem nadzieję że przeskok z v1120 to będzie coś extra, liczyłem na nową szatę graficzną menu itp., a tu nic, nie zauważyłem żadnej zmiany, choć być może tv szybciej się uruchamia (przynajmniej takie mam odczucie), ale w 100% nie mogę tego potwierdzić.
 

bhn92

New member
Bez reklam
moze zlikwiduje to ze gdy w przegladarce lecimy po YT to film nie startuje ,gdy z innej strony odtworzymy filmik YT to normalnie leci ,mam nadzieje ze zostalo to w tej aktualizacji naprawione bo juz tak mam z 4 dni moze.
 

collbi

New member
Dzisiaj pojawiała się kolejna aktualizacja do TV serii H6xxx T-MST14DEUC_2117.5. Co ciekaw TV pobrał ją przez OTA a na stronie jeszcze nie została opublikowana...
 
Firmware 2117.5 H6640

Zauważyłem zmianę po wgraniu firmwaru 2117 poprzez online w TV.

Firmware ma nr 2117.5 i wprowadza widoczną zmianę po wciśnięciu przycisku Smart. Pojawia się nowa wersja paska Smart, który jest większy i oprócz większych ikon ostatnio przeglądanych aplikacji, zaczytuję również audycje jakie lecą na programach ostatnio przeglądanych.

Smart również zapamiętuje nasze ostanie jego opuszczenie, tzn. jeśli wyszliśmy z listy naszych aplikacji, po ponownym wejściu w Smart w chodzimy w listę naszych aplikacji, a nie jak do tej pory zawsze do propozycji programów.
 

jarmk

New member
Wczoraj ukazała się nowa wersja do Samsunga serii F o oznaczeniu v2101. Na stronie Samsunga widnieje dalej stara wersja v2000.2.
Z tego co widzę wnosi ona dość sporo zmian w SMART HUBie.
 
Do góry