Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

rokob33

New member
Może to moje odczucia ale wydaje mi się ,że ta aktualizacja spowodowała ostrzejszy obraz,bardziej nasycony kolorami i płynniejsze działanie interfejsu.Po za tym nie zauważyłem żadnych większych różnic.


mozesz zobaczyc u siebie czy chodza filmy na cda bo u mnie padlo po tej aktualizacji
 

rokob33

New member
Chyba jednak z samym CDA coś jest nie tak, mam jeszcze UE22H5600 z s/w 2606.2 i efekt jest ten sam :(

wracasz mi nadzieje ze to jednak nie wina softu moze jest szansa ze cda ,,wroci,, u mnie tylko reklamy sie wczytuja i moze z jeden film na kilkanascie prob albo i wiecej i to w niskiej jakosci o hd mozna zapomniec
 

rokob33

New member
cos zaczelo sie u mnie krecic z tym cda ,zaczynaja chodzic filmy aczkolwiek nie zawsze od pierwszego razu moze wroci do normy ,piszcie jak u Was?
 

mirsie

Member
Youtube zamula telewizor

jak u Was po tej aktualizacji nic nie zrąbali? u siebie nie widze zmian poza cda nie chca mi sie filmy odpalac wszystkie ,ale moze to chwilowe ,czy aktualizacja moze miec wplyw na przegladarke ? mam aktualizacje web browser z 1kwietnia 2015
Od jakiegośczasu - chyba od aktualizacji youtube zamula totalnie odbiornik. Jak chcę coś obejrzeć to łaczę przez telefon i linkuję na odbiornik TV. Inne aplikacje np. Bajki VOD działają prawidłowo. Dostałem tez informację, że od 1 lipca wyłączą usługę Twoje filmy i video - i tak nie używałem. Wcześniej wyłaczyli Warto obejrzeć ale i tak nie działało - mam UPC przez moduł, co prawda z satelity coś tam pokazywało z polskich kanałów FTA.
Ogólnie - miałem starego LG z dwoma tunerami analogowymi, PIP to była funkcjonalna sprawa, łatwy swap pomiedzy tunerami, tu , w H7000, z kodowaną kablówką to jakiś gadżet bez sensu.
 

rokob33

New member
Od jakiegośczasu - chyba od aktualizacji youtube zamula totalnie odbiornik. Jak chcę coś obejrzeć to łaczę przez telefon i linkuję na odbiornik TV. Inne aplikacje np. Bajki VOD działają prawidłowo. Dostałem tez informację, że od 1 lipca wyłączą usługę Twoje filmy i video - i tak nie używałem. Wcześniej wyłaczyli Warto obejrzeć ale i tak nie działało - mam UPC przez moduł, co prawda z satelity coś tam pokazywało z polskich kanałów FTA.
Ogólnie - miałem starego LG z dwoma tunerami analogowymi, PIP to była funkcjonalna sprawa, łatwy swap pomiedzy tunerami, tu , w H7000, z kodowaną kablówką to jakiś gadżet bez sensu.

u mnie po aktualizacji na h6400 nie ma problemu z youtube chodzi swietnie jak od poczatku jedynie mam wrazenie ze programy sd sa mniej ostre ktos pisal na odwrot ze poprawila sie ostrosc wiec moze to moja sugestia ,moze ktos sie wypowie jak odbiera po aktualizacji kanaly sd
 
Ostatnia edycja:

mafia35

New member
Bez reklam
Od jakiegośczasu - chyba od aktualizacji youtube zamula totalnie odbiornik. Jak chcę coś obejrzeć to łaczę przez telefon i linkuję na odbiornik TV. Inne aplikacje np. Bajki VOD działają prawidłowo. Dostałem tez informację, że od 1 lipca wyłączą usługę Twoje filmy i video - i tak nie używałem. Wcześniej wyłaczyli Warto obejrzeć ale i tak nie działało - mam UPC przez moduł, co prawda z satelity coś tam pokazywało z polskich kanałów FTA.
Ogólnie - miałem starego LG z dwoma tunerami analogowymi, PIP to była funkcjonalna sprawa, łatwy swap pomiedzy tunerami, tu , w H7000, z kodowaną kablówką to jakiś gadżet bez sensu.

Również mam H7000 i nie ma mowy o żadnym zamuleniu tv przez youtube. Wszystko ładuje się momentalnie (również po zamknięciu youtube). "Warto obejrzeć" działa prawidłowo pomimo informacji, że od końca maja będzie niedostępne. Pokazuje wszystkie kanały, nie tylko FTA - wystarczy prawidłowo ustawić operatora.
 

Sentinel

New member
Po usunięciu usługi "Warto obejrzeć" aplikacja OnetVOD trafiła do "czarnej dziury".

Apka jest/była w Polecanych, ale teraz zasłania ją podgląd obrazu tv albo reklama i nie można jej odpalić. Na pewno jest zainstalowana, bo TV ciągle twierdzi że jest dostępna aktualizacja z wersji 1.000 do wersji 1.717 ale nie można jej zaktualizować. Apka jednocześnie jest i jej nie ma.

Aż się nie mogę doczekać co spi...ą jak będą usuwać Filmy i seriale. :x

H6640 2710.3 / SmartHub 6.1571
 

ramzi84

New member
Czy u Was jak ogladacie film na stronie cda, po 5 minutach pasek bufora idzie do końca filmu i po ok. 3 minutach film się zatrzymuje i już tylko pozostaje odświeżenie strony i ponowne ładowanie filmu?:-x
 

Piwek80

Member
To raczej wina ich serwerów a nie softu. Kiedyś jak korzystałem z tej aplikacji też strasznie zamulało głównie podczas oglądania w HD.
 
Do góry