Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

Dziś odpalając swojego F6440 zauważyłem że jest dostępna nowa aktualizacja oznaczona jako 2107 (poprzednia 2105 dość długo widniała jako najnowsza). Na TV mam od zakupu 1113 więc chyba będzie trzeba wrzucić w końcu nowszą wersję...
 

gidyja

New member
Czy zainstalował ktoś wyżej wymienioną aktualizację i może napisać co wnosi czy warto aktualizować bo wiadomo jak to u Samsunga jedno poprawi drugie popsuje, proszę o opinie.

Wytapane z LG-G2
 

pigulka

New member
Może to moje odczucia ale wydaje mi się ,że ta aktualizacja spowodowała ostrzejszy obraz,bardziej nasycony kolorami i płynniejsze działanie interfejsu.Po za tym nie zauważyłem żadnych większych różnic.
 

kubus76k

New member
Po zainstalowaniu s/w dostałem na ekranie informację, że usługa juz jest nie dostępna, po czym znikneła mi ikona Warto obejrzeć.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Oto dowód, że działa :)

31d25ea3f8cd6be8e5fd7551bd2bc8f5.jpg


a5d8072b314c674cdbfb9b4222ada850.jpg


Wysłany z Samsung Galaxy S5
 

slimak

New member
Bez reklam
Działa do końca miesiąca, potem wyłączają. W ten sposób Samsung rozwiązał problem DVB-C i usługi warto obejrzeć. :)
 
Ostatnia edycja:

rokob33

New member
moj tv sam sie zaktualizowal mimo wylaczonej funkcji aktualizacji automatycznej, wkurzylem sie strasznie mam nadzieje ze ten soft 2710 nic nie popsul ,jak to aktualizowanie wylaczyc??
 

mafia35

New member
Bez reklam
Tylko i wylącznie poprzez wejscie w menu serwisowe i wyłączenie OTA.

Ja nie dostalem zadnego info ws. wylaczenia "warto obejrzeć", ktora w polaczeniu z pakietem nc+ dziala ok.

Wysłany z Samsung Galaxy S5
 

rokob33

New member
jak u Was po tej aktualizacji nic nie zrąbali? u siebie nie widze zmian poza cda nie chca mi sie filmy odpalac wszystkie ,ale moze to chwilowe ,czy aktualizacja moze miec wplyw na przegladarke ? mam aktualizacje web browser z 1kwietnia 2015
 
Ostatnia edycja:
Do góry