Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

kubus76k

New member
Ja też pobrałem 2606.2 ciekawe co poprawili ? Szkoda, że nie piszą co poprawiają... Może WiFi ? Chociaż wątpię bo tu raczej jest problem z Hardware, a nie Software :(
 

kubus76k

New member
Jakie masz problemy z wifi?
U mnie przeważnie podczas długiego oglądania YouTube, nagle brak połączenia z siecią - z routerem.

U mnie również. Posiadam też dostęp do HBO GO i nie da się oglądać, musiałem się przesiąść na kabel. Mam router TP-Link TL-WR842N/ND v1 i nie ma problemu z żadnymi innymi urządzeniami jak tylko z moim TV :(
 

mafia35

New member
Bez reklam
U mnie również z 2 przeszkodami: ścianą i stropem. Router stoi na niższej kondygnacji.

Wysłany z Piątej Galaktyki
 

mafia35

New member
Bez reklam
Zapewne dlatego dobrze działa, że dokupiłem do routera dwie anteny po 8dbi każda i nie jadę na standardowych, "małych" antenkach :)
 
Seria H fw 2606 - usunięto

W moim TV ue48h6640 znikła możliwość aktualizacji do firmwaru 2606. Czyżby znowu usunięto ze względu na jakiś problem?
W godzina porannych chatowałem z konsultantem w sprawie zmian i nic nie raczył wspomnieć, że znikł firmware 2606 z pozycji aktualizowania w TV.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Witam, mam problem z aktualizacją Smart TV w Samsungu. Od kilku dni, pod pretekstem nowej aktualizacji Smart instaluje ponad 20 nowych aplikacji typu, pudelek, onet vod, sport video, itp.
Czy to normalne, czy coś chwilowo się knoci ? Nie potrzebuje ich, a "ręczne" odinstalowanie trochę zajmuje czasu.
 

mac222

New member
Witam koledzy jak uruchamiacie te nowe gry (w ekranie moje gry) ściągnąłem i nie chcą się uruchomić Pisze "funkcja niedostępna" czy coś w tym stylu (TV Samsung H6700SL) - DZIĘKI
 

mafia35

New member
Bez reklam
Problem ogólny. Na zagranicznych forach też o tym pisza. Samsung pracuje na poprawieniem bledu.

Wysłany z Samsung Galaxy S5
 

skorup84

New member
Dziś zaktualizowałem tv (F6770) do 2105, aktualizacja dostępna tylko z poziomu tv, na stronie ostatnia wersja to 2104.2, narazie nie dostrzegam żadnych zmian w stosunku do 2104.2
 

jarmk

New member
Dziś ukazała się dla modelu F6650 zarówno na stronie Samsunga jak i poprzez OTA nowa wersja softu o oznaczeniu 2107.1
 
Do góry