Samsung Smart View 2.0 dostępny

tdx

New member
Bez reklam
Nowa aplikacja na smartfony/tablety obsługująca modele serii H
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.companion

58.jpg
 

semik411

New member
problem ze smart view 2.0

po odpaleniu smart view 2.0 na tablecie, zaraz gdy wykryje TV, restaruje mi telewizor i zrywa polaczenie. Mial ktos taki problem? Co pewien czas uda sie jedynie zmienic glosnosc i restart...Szlak mnie trafi. Moj tv to ue55h6400
 

semik411

New member
alkohol przytępia zmysły :D sprawdzałeś na wcześniejszej wersji?

Sciagnałem smart view 1.0 i przy odpalaniu pisze ze mam korzystać z nowej wersji do tego tv.
Screen mirroring równiez nie działa. Tv nie widzi żadnego urządzenia.Macie może pod ręką jakiś tutorail jak udostępnić ekran z laptopa win7 na tv? Aktualnie moj ueh6400 bardziej mnie irytuje niż cieszy.Nic nie działa. Smart tv to to nie jes tna bank.Zwykły śmiertelnik powinein podłłączyc odpalić i od kopa używać , tymbardziej ,że wszystko mam Samsunga więc teroetycznie jakieś problemy kompatybilności odpadają
 

Koqs77

New member
iPhone to też nie samsung a aplikacja na iOS jest i działa.
Duży minus dla Samsunga , że nie ma wsparcia aplikacji dla innych telefonów z android.
Telefonu samsunga i tak nigdy nie kupię :-D

Wysłane z mojego HTC One X+ przy użyciu Tapatalka
 

Koqs77

New member
Sciagnałem smart view 1.0 i przy odpalaniu pisze ze mam korzystać z nowej wersji do tego tv.
Screen mirroring równiez nie działa. Tv nie widzi żadnego urządzenia.Macie może pod ręką jakiś tutorail jak udostępnić ekran z laptopa win7 na tv? Aktualnie moj ueh6400 bardziej mnie irytuje niż cieszy.Nic nie działa. Smart tv to to nie jes tna bank.Zwykły śmiertelnik powinein podłłączyc odpalić i od kopa używać , tymbardziej ,że wszystko mam Samsunga więc teroetycznie jakieś problemy kompatybilności odpadają

Żeby bezprzewodowo podłączyć kompa po WiDi to musisz mieć procesor intel core 4 generacji i w win 7 musisz zainstalować aplikację Intel WiDi. Jeżeli nie masz takiego procesora to pozostaje DLNA , ale to już nie to samo :'(

Wysłane z mojego HTC One X+ przy użyciu Tapatalka
 

bhn92

New member
Bez reklam
semik wszystko co mnie interesuje to dziala i to szybko ,dajmy na to smart view hmm po co mi to skoro sa 2 piloty heh;p no ale dobra spoko
 

semik411

New member
semik wszystko co mnie interesuje to dziala i to szybko ,dajmy na to smart view hmm po co mi to skoro sa 2 piloty heh;p no ale dobra spoko

Nie chodzi o sterowanie pilotem prez tableta, ale o udostępnianie tresci z niego, wykorzystenie go jako klawiatury itp.Moj "smart tv" tego nie potrafi albo ja cos zle robie mimo tego ze ciezko tam cos zle zrobic
 

semik411

New member
Żeby bezprzewodowo podłączyć kompa po WiDi to musisz mieć procesor intel core 4 generacji i w win 7 musisz zainstalować aplikację Intel WiDi. Jeżeli nie masz takiego procesora to pozostaje DLNA , ale to już nie to samo :'(

Wysłane z mojego HTC One X+ przy użyciu Tapatalka

Bardzo pomocny post. Zainstalowalem intel WiDi oraz intel widi media share. Ten drugi napisal ze nie widzi zadnych bezprzewodowych urzadzen. Czy w moim tv nalezy cos ustawic?
 

Koqs77

New member
Bardzo pomocny post. Zainstalowalem intel WiDi oraz intel widi media share. Ten drugi napisal ze nie widzi zadnych bezprzewodowych urzadzen. Czy w moim tv nalezy cos ustawic?

Jaki masz procesor i grafikę w komputerze? Grafika też chyba musi być intela.
Ja nic w tv nie ustawiałem , ale mam win8.1 i tv dodaję poprzez boczny pasek , w win7 spróbuj skrót kl. Win+p
 
Do góry