Samsung Smart View 2.0 dostępny

lukulus

New member
Smart View 2.0 jest dostępne jedynie dla telewizorów na rok 2014 czyli seria H. Wcześniejsze modele współpracują jedynie z Smart View 1.0. Zatem brak współpracy Smart View 2.0 z telewizorami z serii F jest tutaj jak najbardziej usprawiedliwiony.
 

lukulus

New member
Informuję, że Smart View 2.0 we współpracy z telewizorem z serii H działa już poprawnie! :-o

Do uruchomienia Smart View 2.0 konieczna jest aktualizacja oprogramowania na komputerze dostępna przez auto-update (aktualnie wersja:1.1.0).

Wcześniej zaktualizowałem również oprogramowanie w telewizorze do wersji 2120.0
 
U mnie poprzez aplikacje żadnej aktualizacji nie ma.
Mam problem - obraz na laptopie tnie się, natomiast głos jest płynny - wydajność komputera jest w 23% zużycia procesora, transfer wifi jest stabilny.

Czy ktoś ma podobny problem?
 

rako28

New member
Zainstalowalen aktualizacje smartview2.0. Z seria F nie dziala znajduje tv ale nie laczy,Czy ma ktos moze smartview1.0 .Nigdzie nie moge znalesc.Czy wogole jest taka wersja pod windows 8.Na androida jest napewno bo uzywam i dziala ok z telefonem s2.
 

goofer81

New member
smart view 2

moze ktos pomoze.
Zainstalowalem smart view 2 na tablecie, gdy chce przesunac zdje cie na tv ue55h6400 wyskakuje mi komunikat to use multimedia sharing feature please set up smart hub on your tv. Nie bardzo wiem co trzeba ustawic w tv. Poszperalem troche w sieci i niestety nic nie znalazlem.

Bede wdzieczny za podpowiedz
 

sidzio

New member
goofer81:
mam dokładnie ten sam problem z 55h7000. Próbując przeciągnąć w smart view 2.0 zdjęcie, video, itp. gestem z galaxy tab 2 na telewizor jest lipa i pojawia się ten sam komunikat. W ustawieniach smart hub'a szukałem wszędzie i nie bangla.
 

Lolek112

New member
Witam
Ja mam następujący problem, wszystko fajnie działa, ale jak chcę przenieść obraz z tv na laptopa (dany kanał) to wyskakuje mi napis:
your tv current status prevents screen sharing (e.g., HDMI is not supported for Windows)

Co mam z tym zrobić, proszę pomóżcie bo chciałem się pochwalić wszystkim jaki mam super TV, a tu taka lipa...
 

oko26

Member
U mnie dziwna sprawa, aplikacja jest nie zgodna z żadnym urzadzeniem
1. LG L9(procesor AMR)
2.Tablet Free Tab 9000(tu się zgodzę bo jest na proc. Intel)
3.telefon Córki QUANTUM 400 (Procesor ARM)
4. Tablet Acer Irconia 500
Bardzo dziwne że nie zgodne użądzenia
 

oko26

Member
Panowie u mnie na 48H6640 działa super, mało tego to moge oglądać inne wszystkie kanały, jedynie to troche tnie, ale to ewidentnie po stronie wi-fi, i jak wam tnie to połączcie lapka po kablu i tv po kablu i bedzie idealnie. A muj laptop to stary dell vostro1320 z prockiem tylko 2 rdzenie 2,53 i słabą grafiką nVidia i po podłączeniu po kablu śmiga bardzo dobrze
 

oko26

Member
Umnie w momęcie gdy się połącze wystarczy przełączyc kanał w laptopie i już mam inny, a na tv zostaje ten co był. Na lapku działa świetnie
 

k0k0t

New member
Dobra umiem juz ogladać 2 osobne kanały na lelefonie nc+ a na tv kanały z anteny naniemniej i na odwrót, a czy jest mozliwosc ogladania 2 roznych kanałów z platformy nc+, bo jak przelaczam kanal naa telefonie to automatycznie przelacza mi kanal na tv. Prosze o odpowiedz
 

jurekl14

New member
U mnie na UE48HU7500 po ostatniej aktualizacji w zasadzie Smart View przestało działać. Na laptopie i na ipad-zie nie działa, na telefonie łączy się i działa ale tylko 2 minuty i następuje utrata połączenia.
Sprawdzałem router (podmiana na inny) i połączenie TV - kablowe i WIFI.
 

yapspl

New member
Smart View 1.1.0

...Do uruchomienia Smart View 2.0 konieczna jest aktualizacja oprogramowania na komputerze dostępna przez auto-update (aktualnie1.1.0 ).

:bober:Witam Userów,

Potrzebny mi Smart View 1.1.0 do mojego UE32F6400

Życzliwym, z góry dziękuję.
 

Lolek112

New member
Witam
Ja mam następujący problem, wszystko fajnie działa, ale jak chcę przenieść obraz z tv na laptopa (dany kanał) to wyskakuje mi napis:
your tv current status prevents screen sharing (e.g., HDMI is not supported for Windows)

Dzięki
 

Ghost91

New member
Hej.
Koledzy pomóżcie mi bo nie za bardzo rozumiem co robię źle.
Mój TV to UE55H6640SLXXH a co do laptopa to używam WIN8.1

Zainstalowałem Smart View 2.0, po uruchomieniu ustawiłem telewizor.
Teraz mamy 3 zakładki po prawej stronie. 2nd TV, Multimedia oraz Remote Control.

2nd TV nie działa, pokazuje mi się komunikat:
"You haven't set up universal remote yet.
To control your TV with this app, please set up universal remote on your TV first."

Jeśli chodzi o multi-pilota dotykowego to mam go już skonfigurowanego jako pilot uniwersalny. Dowodem tego jest synchronizacja dekoder Orange<->multi-pilot Samsunga.


Pomijając tą niedogodność, na którą nie potrafię znaleźć lekarstwa mam gorszy problem, otóż nie udało mi się nadal znaleźć sposobu odtwarzania filmów z napisami przez WiFi domowe z Laptopa-> TV.

Czy istnieje jakieś rozwiązanie? Dodam, że chętnie skorzystałbym ze Screen Mirroring lecz nie potrafię znaleźć software na laptopa, który umożliwiłby mi korzystanie ze Screen Mirroring.

Koledzy pomocy.
 

mottlauspucke

New member
Witam,

Podaczas próby połaczenia , włącza się druga plansza z informacją iż, smart view nie widzi TV.
System 8.1
Samsung UE40H6400

P.S. czy jest jakaś aplikacja na LG z androidem 4.4.2 która działa jak smart view w smartfonie?

Z góry dziękuje za porady

Pzdr,
 
Do góry