Samsung UE48H6640 - no to jedziemy

lukkil

New member
Czy tylko u mnie jak wchodze w smarta to wlacza sie muzyka w tle? Czasem nie ale to jest imo nienormalne
Tak samo po wlaczeniu tv i wejsciu w youtube filmik otwarza przez ok 25s potem koleczko i po pewnym czasie tv sie resetuje
Dziwne ze jak pochodzi jakis czas to jest ok
Ktos cos?
Dzięki
 

bartixpl

New member
Panowie działa wam hbo ? Całkowicie mi się wywalił pokazuje sie ekran startowy info o prawach autorskich i krzaczki, rozjechane totalnie ramki. A jak u WAs


Klikanie z iPad przez Tapatalk. Pozdrawiam.
PS. Przepraszam za zdublowanie posta, temat dotyczył H6400
 
Ostatnia edycja:

pagii

New member
Mam pytanie odnośnie finkcji timeshift. W moim starym samsungu (seria C) można było w opcjach włączyć automatyczny timeshift, wtedy TV sam zaczynał nagrywać bierzący program.

Tutaj, zeby zacząc korzystać z timeshift trzeba go najpierw uruchomić, wcisnąć "play" o czym nie zawsze się pamieta.

Da się jakoś wyzwolić automatyczny timeshift w serii H ?
 

Portalnet

New member
ten TV ma dwa tunery czy to oznacza ze mogę mieć podgląd na drugi kanał oglądając inny , lub nagrywać cos na pendrive oglądając inny kanał ?
Sygnał mam z TV kablowej (osiedlowej) , nie mam tunera tylko moduł Cl+ wkładany w TV
 

pox

New member
Ja tez chciałbym zapytać o nagrywanie.
Mam ten tv od kilku dni. Gdy podczas oglądania nagrywam jakiś program z DVB-C, to chcąc przełączyć kanał na inny pojawia się komunikat o konieczności przerwania nagrywania.
Czy takie działanie jest prawidłowe?
 

Portalnet

New member
Ja tez chciałbym zapytać o nagrywanie.
Mam ten tv od kilku dni. Gdy podczas oglądania nagrywam jakiś program z DVB-C, to chcąc przełączyć kanał na inny pojawia się komunikat o konieczności przerwania nagrywania.
Czy takie działanie jest prawidłowe?

rozumiem ze masz sygnał z kablówki ? masz modul Cl+ czy zewnętrzny tuner ?

Bo jezeli sygnal jest z kablowki i masz modul Cl+ do odkodowywania sygnału to niestety w tym modelu owy modul może tylko na raz odkodowywać jeden kanał, wiec nagrywanie tylko z kanału ktory aktualnie oglądasz
 

piteron

Active member
Bez reklam
nie jest to do końca prawda
można oglądać inny kanał o ile nie nadawany jest na jednej częstotliwości z nagrywanym
 

Portalnet

New member
ja dostalem info z suportu samsunga ze modul Cl+ moze odkodowywać tylko jeden kanal na raz i nie mozna miec PIP mimo dwoch tunerow, wiec tak samo z nagrywaniem jezeli dwa kanaly sa kodowane a rozkodowaniem zajmuje sie modul Cl+
 
Ostatnia edycja:

artur_r0

New member
Witam wszystkich. Widzę, że temat bardzo rozwinięty i wiele tu kwestii zostało poruszonych. Możecie mi pomóc w wyborze: 48h6400 czy 48h6650? Matryce chyba mają te same - 100hZ, tylko różnica w podbiciu do 400hz a 600hz. Czy oprócz tego są jakieś różnice? Różnica w cenie około 400zł. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Model 48h6400 jest bardzo popularny i można o nim dużo poczytać, natomiast 6650 to jakieś widmo...
 

tdx

New member
Bez reklam
Samsung dla PL wypuszcza exclusiv'y czyli TV dedykowane dla danej sieci gdzieś od 3-4 lat... Więc jeśli cena pasuje wybierz 6700 :)
 

pox

New member
Jeszcze jedno pytanie
Czy do tego tv mozna spatowac słuchawki BT?
Jezeli tak, to w jaki sposób to zrobić? I czy musza to być koniecznie słuchawki od SAMSUNGA?
 

tdx

New member
Bez reklam
nigdy nie włączasz wszystkich bo jedne są dla polepszenia gorszego obrazu ale generują inne bugi...

Czyli wszystko z głową
 

dj crazy

New member
Dlaczego przy filmie z dysku nie mogę zmienić optymalizacji czerni?

I czy są gdzieś dokładnie opisane te ulepszacze jak dokładnie działają?
 

piteron

Active member
Bez reklam
bo z gniazda USB nie działają takie rzeczy
To że możesz odpalać z niego filmy to bonus jednak USB nie ingeruje w tor wizyjny,co innego HDMI
 

tdx

New member
Bez reklam
zależy z jakiego trybu startujesz... Najwięcej do ustawienia jest na trybie Filmowy...
Niektóre jak poziom czerni hdmi masz tylko wtedy gdy źródłem obrazu jest złącze HDMI
 
Do góry