Seria F i screen view

greeno

New member
Akurat to, że matrycę masz w danej rozdzielczości nic nie znaczy. A z którego źródła odbierasz sygnał w programie (TV,STB..., HDMI, EXT.) ?
 

matrixabc

Member
Odbieram sygnał z telewizji kablowej natomiast programy w hd mam ustawione na telewizji naziemnej czyli DVB-T (TVP1 HD, TVP2 HD). Dodatkowo mam jeszcze z satelity sygnał (DVB-S2) ale muszę sprawdzić jak działała program w HD bo zwykłej wersji to na pewno mogę również oglądać na laptopie.
 

matrixabc

Member
Z sygnałem z DVB-S to jest troszkę dziwnie ponieważ zauważyłem że przekazywany jest obraz wraz z całym menu telewizora. Na przykład jak nacisnę menu w telewizorze to w laptopie również na ekranie jest menu. Coś w rodzaju klonowania obrazu. Natomiast jeżeli na telewizorze ustawie złącze AV wówczas na laptopie ekran jest już bez menu rozdzielczość sygnału jakby sie powiększa i nawet kanał w HD jest przesyłany do laptopa.
 

rako28

New member
Witam ktos pomoze ,mam problem ze wspolpraca tv samsung 6400f z asusem t100 .Aplikacja smart wuev sie zainstalowala bez problemu lecz po uruchomiemiu nie znajduje tv.Dodam ze screen miroring dziala ok.obraz z kompa wyswietla sie na tv.Tv z tabletem i telefonem na androidzie dziala ok
 

rako28

New member
zainstalowalem smartviev 2.0 niedziala z seria f. aplikacja podana w postach wczesniej m
nie chce sie zainstalowac,windows 8.1. brak zarzadzania kontami grup lokalnych
 

robinh12

New member
Yes, I read this thread, but unfortunately, neither of my laptops at home has the pro version of the system . Is there a modified version of the software that can run on different versions of the system? On the other hand, it's an odd policy on Samsung's part.
 
Do góry