Meny serwisowe i kod do r51b. Prosze o pomoc. Ważne.

f5k1spm

New member
Mam problem z moim TV LCD(Samsung LE23R51B), oto problem: jak podłącze cokolwiek(PS2, Xbox360) componentem to mam w kolorze za dużo zieleni(aż sie niedobrze robi) i teraz co mam robić? Próbowałem ustawić kolory ale sie nie da zmniejszyć zieleni. Podobno można w menu serwisowym wyregulować temperature barw ale nie wiem jak włączyć to menu saerwisowe ani nie znam kodu, który jest potrzebny do tego menu, jak sie dostać do tego menu serwisowego bo na pilocie chyba go nie ma, i gdzie moge sie dowiedzieć kod lub gdzie znaleść w sieci??
Prosze o pomoc i z góry dzieki.
 

piwo

New member
Meny serwisowe i kod do r51b.

W moim przypadku kłopot z kolorami miałem po podłączeniu n-box'a przez komponent. Niebieski kolor wyglądał jak turkusowy, a twarze były wściekle różowe. Pomogły ustawienia obrazu --> kolory własne. Możesz tam ustawić własne preferencje dotyczące ulubionych kolorów, czyli niebieskiego, zieloneg i różowego lub wprowadzić preferencje użytkownika (wówczas zmieniasz każdą ze składowych oddzielnie).
Ja np. ustawiłem kolor niebieski na 100% i teraz to można cieszyc wzrok, w szczególności na HD :smile:
 
Do góry