Root serii F krok po kroku

kris615

Member
TDX, robię wszystko krok po kroku jak opisałeś. Instaluje mi się SamyGo, aktywuję go z penrdriva i dalej nic nie mogę zrobić. Żadnych widgetów nie mogę wgrać (wyskakuje informacja, że operacja się nie powiodła...).
Mało tego, gdy próbowałem uruchomić SamyGo to się zawiesił i po naciśnięciu Exit znikł z listy aplikacji. Próbowałem tak trzy razy i za każdym
razem było podobnie. Skype przestał działać. Mam najnowszy soft 1116. Słyszałem, że w starszych modelach Samsung blokował takie ulepszanie.
Pomożesz coś? Pozdrawiam.
 

kris615

Member
Tak po dwóch krokach jest ok. Później napisanie jest naciśnij Exit i zrestartuj TV. Następnie jak pisałem jest ikona SmyGo na liście aplikacji i po zawisie znika.Ty masz to zainstalowane. Jeśli tak to na jakim sofcie to zrobiłeś?
Pozdrawiam.
 

tdx

New member
Bez reklam
na 1113 wiadomo że samsung czyta forum sammygo :D, ale sprawdź c tam piszą wydaje mi się że 1116 też działa
 

kris615

Member
U mnie nie działa. Próbowałem trzy razy żeby być pewnym czy nie robię coś źle. Jednego widgeta raz udało mi się zainstalować ale nie działał i później też zniknął.
 

kris615

Member
Mimo wszystko pewne elementy pozostały zrootowane. Np. możliwość instalacji widgetów i TV jest cały czas zalogowany jako develop. Teraz zrestartowałem smart hub i skype nadal nie działa.
 
Do góry