LE32R71 - pierwsze uruchomienie

kanimal

New member
Prosze wszystkich o pomoc i rade. Po podlaczeniu telewizora do pradu telewizor nie reaguje na zadny przycisk naciskany czy na pilocie czy na bocznym panelu telewizora (jedynie czerwona lampka zaczyna szybko migac).
czy o moja niewiedza czy cos innego?
 

kanimal

New member
kurcze, dokladnie wyglada to tak:
lampka miga co sekunde. w momencie kiedy naciskam jakis przycisk na pilocie zaczyna szybko pulsowac i na tym sie konczy.
az tak zle?
 

andzeloti

New member
witam
Ale telewizor po jakimś czasie sie włącza ? jeżeli tak to normalne zjawisko ten typ tak ma po nacisnięciu przycisku np na pilocie czerwona dioda zaczyna mrygać i tv uruchamia sie po kilku sekundach .
Pozdrawiam
 

pyra1980

New member
U mnie tak jak właśnie opisujesz miga dioda w momencie gdy jest na PC a komputer jest wyłączony poprostu miga jakby oczekiwał na sygnał.Może poprostu uruchamiasz tryb PC.Włącz TV którymś z przycisków do wybierania kanałów.
I jeszcze jedno pojawia się jakakolwiek informacja w lewym górnym rogu czy TV całkowicie "śpi".Powinno pojawiać się przynajmniej jakieś info na ekranie lub na środku ekranu że np.tryb niedostepny.
 
Ostatnia edycja:

kanimal

New member
nie dziala zaden przycisk. poza tym u mnie sie tak dzieje od samego poczatku. tak jak napisalem - pierwsze uruchomienie i od razu lampka zaczyna migac ( szybciej - pulsacyjnie kiedy naciskam jakis przycisk na pilocie)
 

pyra1980

New member
Kable kablami bez podłaczenia kabli powinno mu sie pokazać przynajmniej info w lewym górnym rogu przy włączeniu tv np.Złącze 1 , Złącze 2 , Moduł , PC , HDMI.A z tego co pisze to niewyświetla mu się nic.Chyba bez servisu sie nieobejdzie.
 
Do góry