Samsunga LE32M71B a może inny?

Witam
Planuję zakup w najbliższym czasie telewizora LCD 32". Obraz będzie oglądany z odległości 3-4 metry. Będzie to kablówka, PC, DVD. Wstepnie mówj wybór padł na Samsunga LE32M71B za którego zapłacę około 4650 pln. Jednak po literaturze forum zastanwiam się nad słusznościa tego wyboru. Czytałem o problemach tego modelu z funkcją Dynamic Dimming. Czy w porównaniu z innymi modelami innych producentów a w szczególności Sony KDL-32V2000/Sony KDL-32V2500 w odniesieniu do funkcjonalności i jakości telewizora (przed wszystkim matryca) mój wstępny wybór jest właściwy? Być może powinien spojrzeć i porównać inne modele innych producentów(SHARP, JVC)?. Proszę o uwagi i sugestie.
Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia - Porucznik Jaszczuk
 

gatar

Active member
Bez reklam
Czołem poruczniku. :)
Nie będę zbyt oryginalny, jesli polecę Sharpa 32BV9.
Mam go, koszystam z dvd i kablówki i jestem bardzo zadowolony.
 

Przemcio73

New member
Porucznik Jaszczuk napisał:
Witam
Planuję zakup w najbliższym czasie telewizora LCD 32". Obraz będzie oglądany z odległości 3-4 metry. Będzie to kablówka, PC, DVD. Wstepnie mówj wybór padł na Samsunga LE32M71B za którego zapłacę około 4650 pln. Jednak po literaturze forum zastanwiam się nad słusznościa tego wyboru. Czytałem o problemach tego modelu z funkcją Dynamic Dimming. Czy w porównaniu z innymi modelami innych producentów a w szczególności Sony KDL-32V2000/Sony KDL-32V2500 w odniesieniu do funkcjonalności i jakości telewizora (przed wszystkim matryca) mój wstępny wybór jest właściwy? Być może powinien spojrzeć i porównać inne modele innych producentów(SHARP, JVC)?. Proszę o uwagi i sugestie.
Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia - Porucznik Jaszczuk
Witam. Problem z funkcją dynamic dimming występuję w modelach z serii F71. Co do samsungów i sony to korzystają te firmy z tych samych rodzajów matryc. Różnica jakości obrazu (jeśli jest;) ) wynika pewnie z jakości płytki i reszty komponentów. Na Twoim miejscu wybrałbym samsunga.
P.S. gatar, czyżbyś posiadał lcdeka tej firmy:D ?)
pozdrawiam
 

konstant

New member
@Przemcio73
nie wprowadzaj w blad. Przeciez w temacie o N71 juz kilku uzytkowanikow zglasza problem z Dynamic Dimmer, zreszta w modelu M71 jest to samo - nie mozna jej wylaczyc w menu serwisowym.
 

Przemcio73

New member
konstant napisał:
@Przemcio73
nie wprowadzaj w blad. Przeciez w temacie o N71 juz kilku uzytkowanikow zglasza problem z Dynamic Dimmer, zreszta w modelu M71 jest to samo - nie mozna jej wylaczyc w menu serwisowym.
Witam. Do tej pory nie zauważyłem na tym forum złych opinii o serii M. Dlatego napisałem to co napisałem. Jeśli są, to przepraszam. Niestety się nie doczytałem o takich. Podaj mi linka to poczytam.
pozdrawiam
P.S. No chyba napisałem o tym błędzie w serii F, czyż nie?
 
SAMSUNG LE32M71B a problem z funkcją Dynamic Dimmer

Witam ponownie.
Jak rozumiem problem z Dynamic Dimmer dotyczy również modeli LE32M71B w takim samym zakresie jak modeli LE32N71B, i jak do tej pory nie udało się tej funkcji skutecznie wyłączyć w menu serwisowym. Czy któryś z forumowiczów jest w posiadaniu takiego telewizora? Jeśli tak to proszę uprzejmie o wszelkie uwagi i spostrzeżenia w tym zakresie. Czy można jednoznacznie stwierdzić iż problem z funkcją Dynamic Dimmer dotyczy wszystkich LE32M71B czy tylko niektórych szczęśliwych egzemplarzy??? W miarę zagłębiania się w wiedzę o telewizorach LCD pojawia się coraz więcej niewiadomych... i to zmiennych.
Pozdrawiam Porucznik Jaszczuk PL
 
Le32n71b......

Witam
Ucieszyła mnie ta informacja dotycząca funkcji Dynamic Dimmer w telewizorze LE32N71B. To była dobra informacja w dzisiejszym dniu. Właśnie decyzja zapadła. W przyszłym tygodniu realizacja.
Pozdrawiam z Wrocławia.
 
Le32n71b......

Witam
Ucieszyła mnie ta informacja dotycząca funkcji Dynamic Dimmer w telewizorze LE32N71B. To była dobra informacja w dzisiejszym dniu. Właśnie decyzja zapadła. W przyszłym tygodniu realizacja.
Pozdrawiam z Wrocławia.
 
Do góry