LE32R32B czy LE32S71B - PLEASE !!!

todi

New member
Witam

Jak w temacie, obydwa modele są już dostepne poniżej 3000, po lekturze forum mam już zupełny mętlik w głowie ;-( a musze w końcu coś zamówic. Który polecacie ??? (współpraca głównie z nbox, troche telewizji naziemnej )
 

kokon55

New member
Zastanowiłbym się teraz czy wogóle samsung.........

Nie bierz samsunga, dopłąć do panasonica lub sharpa,ja mam samsunga od miesiąca LE 32 S 71B i zaczynają sią komedie!!!Głośniki rzęcholą ,obraz tańczy itd.DOPŁAĆ KILKA STÓWEK DO W/W FIRM A NAPEWNO BĘDZIESZ ZADAWOLONY-WSZYTSKO TYLKO NIE SAMSUNG!!!!!
 

kapuan

New member
A ja nie narzekam :) tak samo moge powiedziec nie biez LG bo ja mialem pare ich produktow i sie popsuly.Jak cos to gwarancja jest na 2 lata wiec nie powinno byc zle.Osobiscie posiadam s71 od jakiegos tygodnia i niestety musze powiedziec ,ze...dziala jak nowy ;) zadnych zgrzytow,charczenia itp
Mialem do wyboru dokladnie takie tv jak Ty r32 czy s71 wybor padl na s71 bo ladny ;) a tak na powaznie to mialem ograniczony wybor w sklepie(byly tam dogodne raty itp). Narazie tak jak pisalem wyzej wszystko chula a jak dlugo tego nie wie nikt no chyba ze jedna osoba ;) Pamietaj tylko ze za 3tys nie kupisz super wypasionego lcd'ka bedziesz musial zaakceptowac pewne wady(w s71 nie najlepsza czern) ale gwarantuje Tobie ze da rade z tym zyc i nie zwracac na to szczeglnej uwagi.

Pozdrawiam.
 
Do góry