Samsung PS64F8500SL - test otwarty. Uzurpator czy cesarz jakości, a może wreszcie...

garibaldi

Member
Kiki jak widzisz ciągle szukam idealnego TV dla siebie. Czy PS 51F8500 będzie tak samo dobry jak opisywany powyżej TV ? Jak on ma się na tle modelu Panasonica 50GT60 jak i 55ST60. ? TV będzie sporo pracował na stop klatce w serialach czy może jednak kupić LCD np 55DT60 albo UE55F7000
 

pawelll

Member
Byłem dzisiaj u kolegi na testowaniu PS64F8500.
Napiszę krótko- obraz mnie powalił. Oglądany z odległości <3m Skyfall po prostu powala.

Szkoda że PS51 kosztuje aż 6000 :-(
 

jarod12

New member
Czy ktoś mi może jednoznacznie napisać czy ten model ma podwójny tuner dvb-t. Wszędzie piszą "podwójny tuner", ale jaki? Czy zatem z cyfrowej naziemnej będzie można jednocześnie nagrywac i oglądać coś innego? I druga sprawa - czy małe pionowe kąty (przez filtr) są jakimś problemem w normalnym użytkowaniu, wydaje mi się że vt60 ma kąty większe. Nie chciałby w zależności od tego czy siedzę czy leżę musieć go przestawiać. Odezwijcie się proszę, bo dzisiaj jadę odbierać a jeszcze mogę zmienić wybór :)
 

jopstons

New member
Witam po 4 latach i 8 miesiącach przestał działać mój TV Plazma 64" Samsung PN64F8500.
Po oddaniu na gwarancję (wykupioną na 5 lat) serwisanci stwierdzili, że winowajcą jest
(Y main PCB, BN96-25216A)
Czy jest jakiś szpec co mógłby naprawić plazmę, czy brać nowy na 2 letniej (za darmo) w ramach gwarancji
65", 4K UHD, odświeżanie 2600 Hz. Wi-Fi, tuner DVB-T2/C/S2

Nie cierpię LCD, ale co proponujecie?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Witam po 4 latach i 8 miesiącach przestał działać mój TV Plazma 64" Samsung PN64F8500.
Po oddaniu na gwarancję (wykupioną na 5 lat) serwisanci stwierdzili, że winowajcą jest
(Y main PCB, BN96-25216A)
Czy jest jakiś szpec co mógłby naprawić plazmę, czy brać nowy na 2 letniej (za darmo) w ramach gwarancji
65", 4K UHD, odświeżanie 2600 Hz. Wi-Fi, tuner DVB-T2/C/S2

Nie cierpię LCD, ale co proponujecie?
No pięknie czyli poszła płyta główna i co nie mają już na stanie ? i co z tej 5 letnej gwarancji ?:razz: Na ebay też już dawno nie ma tej płyty.Kpina i hańba od Samsunga, oby do mojej 65VT60 były jeszcze części bo 3 lata i 8 miesięcy mija i nie bardzo mam zamiar wywalić te 17 tyś na oled-a. LCD nawet za darmo nie chcę. Bierz 65B6 LG za 12 tyś.
 
Do góry