Samsung do 3.5 tys zł , 32" ; kino domowe?

pentasa

New member
Witam!
Tak jakoś wyszło, że kupujemy nowy sprzęt. Rynek jest zalany LCD-kami. Ciezko cos wybrać, tym bardziej gdy ograniczone są fundusze.
Do rzeczy!

Na wstępie zaznaczam że nie jestem audiofilem. Wiem że nie ma to nic wspólnego z telewizorami LCD ale czytająć tego posta przekoacie się o co mi chodzi.

Fundusze na TV : 3500 zł
Telewizor ma służyć PRAKTYCZNIETYLKOdo:
*odtwarzania DVD,
*oglądania telewizji (zakupimy dekoder N-TV)
*grania na konsoli (PS2, w przyszłośći PS3, XBOX360)
*w związku z graniem na konsoli i N-TV chciałbym by telewizor radził sobie z HDTV w 720p (jezeli chodzi o 1080p to sobie z tym dam spokoj na najblizsze kilka lat ),
*Nie będę go podłączał do PC czy innych rzeczy tylko to co powyżej.
* 32" powinny starczyć? - (mam do kanapy jakieś 2,5m)?
*Co do telewizora nie musi być to samsung ( widziałem u znajomego gre na XBOXa 360 w 720p na jego samsungu - poprostu coś niesamowitego- dlatego zaczynam poszukiwania wśród samsungów)


Fundusze na odtwarzacz DVD i zestaw 5.1 : 2000 - 2500 zł

Do telewizora chciałbym dokupić odtwarzacz dvd z DTS, DD oraz hdmi i zestawem głośników.

Przy okazji kieruje się do WAS z zapytaniem:

*czy warto kupować do tego telewizora odtwarzacz dvd z HDMI (zależy mi na jakości i czy takowa będzie widoczna przy odtwarzaczu dvd z hdmi?
*jaki kupić zestaw 5.1? Chce zeby tylne głosniki dawały kopa i poczucie mocy tego kina domowego w miare mozliwosci oczywiscie ->
moze byc KODA (5.1) AV-702 + SW1000????

*Co do odtwarzacza ze złączem HDMI znalazłem LG DNX-190H HDMI za śmieszne pieniądze. patrz link-> LG DNX-190H HDMI


Tutaj następne pytanie:
* czy podłącze jakiś zestaw głośników do tego odtwarzacza bez wzmacniacza ?
np. KODA (5.1) AV-702 + SW1000

patrz link-> KODA (5.1) AV-702 + SW1000

Piszcie co o tym sądzicie. Zaznaczam - Nie jestem audiofilem.
Nie zalezy mi na tym by mieć jakis mega wypas ;)
Chce z tych 6000 złotych wycisnąć jak najwięcej,
kupująć sprzęt najlepszy z tych przedziałów cenowych.
Proszę o sugestie we wszystkich kategoriach które poruszyłem!!!
Będzie to dla mnie główne źródło podjęcia decyzji o zakupie!!!

Dziękuje z góry za pomoc!
 
Do góry