SAMSUNG 37S71B a 37R72B

maxi1306

New member
Witam forumowiczów.
Wybieram się w sobotę po zakup LCD Samsunga 37" proszę o poradę czy wybrać 37S71B czy też warto dopłacić 900zł i kupić 37R72B.
Może ktoś miał porównanie stojących obok tych modeli.

ps. nadmieniam, że 90% będę oglądał telewizję przez cyfrę+ HD.

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Pozdrawiam maxi1306 :confused:

Edit Tuptus55: otrzymujesz ostrzeżenie za zakładanie tematu w złym miejscu.
Temat przenoszę
 

darien

New member
Maxi, nie wiem, gdzie chcesz kupić TV, ale różnica 900 PLN pomiędzy serią S a R jest zbyt duża. Przejrzyj Allegro, Skąpca - może jest jakiś sprzedawca blisko Ciebie, abyś mógł TV obejrzeć? I weź R72 - widziałem wielokrotnie w akcji oba modele na tym samym źródle i kablach i R71/72 wypadał zawsze lepiej
 

blaade

New member
darien napisał:
Maxi, nie wiem, gdzie chcesz kupić TV, ale różnica 900 PLN pomiędzy serią S a R jest zbyt duża. Przejrzyj Allegro, Skąpca - może jest jakiś sprzedawca blisko Ciebie, abyś mógł TV obejrzeć? I weź R72 - widziałem wielokrotnie w akcji oba modele na tym samym źródle i kablach i R71/72 wypadał zawsze lepiej
Potwierdzam w 100% - R72 prezentuje sie naprawde extra. Obok stal Sharp GA8E i byl zdecydowanie gorszy od Samsunga...
 

cazol

New member
Lcd

Zgadzam się w zupełności z przedmówcami, też polecam model R72B.
Kontrast 5000:1 w modelu R72 robi swoje, obraz prezetuje się bardzo
dobrze. Ja miałem okazję prównania R72 z JVC LT-37R70SU a także z
Sony KDL 40S2000 i według mnie bił je na głowę. Mimo to radzę przed
zakupem naocznie skonfrontować R72 z innymi modelami, jest to najlepszy
test i pozwoli Ci on dokonać najlepszego wyboru.

Życzę miłych wrażeń wizualnych.
pozdrawiam
:)

 

baranskia

Member
R72/71 to same++++ m.in.: za efektowny wygląd i pilot

:cool:
Sądzę tak jak moi szanowni trzej przed(?)mówcy...
Dla mnie ten R72/71 ma same++++ m.in.: za efektowny wygląd i pilot - te elementy także przemawiają za SamymSungiem serii R - poza tym: literka im niższa tym technologia wyższa w samychsungach! ;)
:cool:
Pozdrawiam!
napalony wcześniej właśnie na Sama serii Rcośtam...
właściciel heLGi (ostatecznie PDP zamiast LCD)
Adam B.
-------:D
 

krzysiek40b

New member
Jutro odbieram Samsunga 37R72B

Witam wszystkich forumowiczów. Długo sie zastanawiałem nad kupnem TV, nie mogłem sie zdecydować jaki model mam wybrać. Padło na 37R72. Jutro odbieram go ze sklepu. Przyciągnęła mnie też cena- 3960zł. Za kilka dni podziele sie spostrzeżeniami na temat tego TV-zorka.
 

baranskia

Member
To Ci gratuluję i zazdroszczę, ale w pozytywnym sensie ;)

krzysiek40b napisał:
Witam wszystkich forumowiczów. Długo sie zastanawiałem nad kupnem TV, nie mogłem sie zdecydować jaki model mam wybrać. Padło na 37R72. Jutro odbieram go ze sklepu. Przyciągnęła mnie też cena- 3960zł. Za kilka dni podziele sie spostrzeżeniami na temat tego TV-zorka.

To Ci gratuluję i zazdroszczę, ale w pozytywnym sensie ;)
Adam B. (Bia - PL)

PS:
Tylko, czy nieco nie przepłacasz?
Dzisiaj tenże jest w sieci po 3.799,00 zł (20.03.07) plus dostawa...
Porównaj poniżej, np.:
http://www.bazarcen.pl/product_383912.html -
http://www.ceneo.pl/256694

i nieco drożej na allegro.pl:
http://www.allegro.pl/item177539868_tv_lcd_samsung_le_37r72b_nowy_gwarancja_fa_vat.html

Może warto jeszcze zmienić miejsce zakupu, a przynajmniej zbić cenę.
Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:

krzysiek40b

New member
Mam już w domu TV

Witam wszystkich!
Od 3 dni mam w posiadaniu 37R72B. Telewizję oglądam przez cyfrowy polsat. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, troche sie musiałem pobawić żeby ustawić odpowiednie kolory ale jest już wszystko ok. Jak na razie to nie zauważyłem żeby kolor niebieski przejawiał sie na czarnym w czasie ogladania.

P.S. Czy można podłączyć dekoder polsatu do telewizora przez HDMI? Czy jest jakiś kabel, który ma przejściówkę na HDMI do dekoderu polsatu?
Nie orientuje sie w tym dobrze.
 
Do góry