Seria C91H i Q91H

TRIESTO

New member
witam
tak jak w temacie naczelny samsug wypuscił nowe modele plazm.
Ciekawostką jest to ze nie ma ich na oficjalnej stronie samsunga a są już w sprzedazy./link ponizej/
http://www.e-zagiel.pl/go/_info/?id=4804#Scene_1

Nowinka jest tajemniczy system MOVIE PLUS ULTRA- cokolwiek to znaczy
poza tym ceny też moim zdaniem przyzwoite.
modele te prawdopodobnie zastapia serie C7H i Q7H.
W modelu Q91H jest aż trzy złacza HDMI obsługujace ponoć protokół HDCP.!!!
Moze wreszcie bedzie normalny dzwięk ?
zapraszam do lektury.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ciekawe jest jak zagłębić się w tekst porównawczy plazmy.
Widać że idą niezłe kombinacje :
najpierw scena pierwsza :


filterbright.jpg
Herkömmlich
Samsung Plasma TV​



widać że Samsung gra lepiej o kilka klas , ja nawet najgorszych telewizorów LCD nie widziałem żeby tak świeciły jak ten obraz z lewej.

ale oto poniżej jest pokazany inny obraz z tej plazmy , który nie ma nic wspólnego z w/w porównaniem



real_motion_3.jpg
Herkömmlich
Samsung Plasma TV​




jakoś na tym obrazie Samsung nie przypomina tego modelu powyżej.
Ale to nie wszystko

real_motion_1.jpg


producent twierdzi że są tak potężne różnice - u nas tylko wtedy gdy kabel antenowy odpadnie z telewizora.

Natomiast takie porównanie jest już naciaganiem

real_motion_2.jpg


takich obrazów jak ten z lewej już nie widziałem kilka lat.
Takie prezentacje budzą moje wątpliwosci.
 
Ostatnia edycja:

malin_f1

New member
Super cena jak na początek

Cena rewelacyjna 6500 za 50cali i to na początek ciekawe co bedzie dalej z niecierpliwością czekam na pierwsze testy tego sprzętu przy okazji wie moze ktos czy 50C7H też migocze jak 42??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
materiały porównawcze też muszą mieć jakiś sens.
Chyba że liczysz na reklamę szamponu od łupieżu .
Plazmy jak tylko będą dostępne - będziemy mieli natychmiast.
 

malin_f1

New member
Bo kolega pewnie ma nadzieję że nie będzie migotać i dźwięk będzie zsynchronizowany z obrazem :) ja chyba też poczekam a chcę już coś kupić wreszcie... i oby nie migotało a na marginesie czy 50cali też migocze?
 

airjack

New member
Co się przejmujecie migotaniem? :) Skoro doszli do tego, że do C7H wystarczy wgrać nowy soft to tutaj tv powinien mieć już nowy. A jak nie to trzeba będzie wgrać. Ważne, że usterka nie jest sprzętowa.
Mnie martwi ilość watów pobieranych przez samsungi. Po cichu liczyłem, że w nowych modelach zejdą do poziomu panasa. 100 W różnicy przy 42'' to sporo. Zobaczymy jeszcze jak wypadną pierwsze testy szczególnie z PV70.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Z tego, co ktoś już potwierdzał na tym forum wiem, że pobór mocy przez Panasonika jest podawany jako wartość średnia. W przypadku Samsunga może być to wartość maksymalna, gdyż tak się powinno podawać moc znamionową. Warto, aby ktoś mógł to zweryfikować.

ArtS :)
 

WolverineXXX

New member
taaa...

Też już chcę coś w końcu kupić.
Na początku mój wybór padł na Panasonica 42pv70p.
Jednak według expertów model ten lekko rozczarowuje.
Więc może Samsung stanie na wysokości zadania i zaoferuje plazmę do 5000 zł która spełni oczekiwania użytkowników.

Po cichu na to liczę i stąd ten zaparty dech hehe :)
 

airjack

New member
Podoba mi się :) Obrazu na zdjęciach nie oceniam, bo trzeba samemu zobaczyć, ale wygląda obiecująco. Kontrast przynajmniej na papierze wzrósł z 10 do 15 tyś. ciekawe jak to będzie w realu.
ArtS007 z tymi watami to rzeczywiście może być jak piszesz, fajnie by było gdyby ktoś z użytkowników sprawdził faktyczny pobór 42C7H.
 
Ostatnia edycja:

kaszpir

New member
Miałem już zamówić Panasonica 42PV70 ale chyba się wstrzymam trochę ...

Niestety opinie są dość dziwne a cena około 4600-4700zł więc wcale nie malo ...

Samsung jest prawie 900zł tańszy C7H więc i ten nowy będzie zapewne podobnie kosztował ...

Mi podoba się w Samsungu że jest wartwa antyodblaskowa
A dla mnie to bardzo wazne , bo w pokoju jest czasami dośc jasno ...

Czy może ktoś powiedzieć czy ta wartwa antyodblaskowa w Samsungach zdaje swoje zadawnie i nie widać odbić na ekranie plazmy i oglądanie nawet w dzień dośc słoneczny jest o wiele bardziej przyjemne niż na plaźmie bez tej warstwy ?

 
Do góry