Problem z 4k

vianco

New member
Witam
Otrzymałem dziś w prezencie tv Samsunga.
Jest to model z 4k i chciałem dziś przetestować możliwości obrazu na aplikacji YouTube właśnie w tej rozdzielczości i włączając odpowiedni film wyświetla mi go tylko w jakości HD.
Internet Neostrada 30mb i nie wiem czy to jest przyczyną aczkolwiek nie mam możliwości jakiekolwiek zmiany rozdzielczości na gorsza czy już wspomniana 4k...
Pozdrawiam i liczę na delikatna pomoc ponieważ jest to mój pierwszy tv ze startem o 4k nie wspominając
 

Malix7

Member
To musi się wypowiedzieć ktoś kto ma taki tv ja wiem że niektóre tv ze swojej aplikacji youtube nie są w stanie obsłużyć maksymalnej rozdzielczości swojego tv, pewnie byś musiał podłączyć jakieś źródło 4k po hdmi, ale niech się jeszcze ktoś wypowie kto ma taki tv. Nawet full hd nie idzie?
 

Malix7

Member
No to albo net za słaby albo tv nie odpali ze swojego youtube, ja na moim full hd maksa odpala mi na youtube 1280x720
 

vianco

New member
Mam informację w jakiej rozdzielczości wyświetla obraz i pokazuje HD a włączyłem specjalnie przykładowy film w 4k.
 

vianco

New member
Udało mi się włączyć obraz w 4k, wina niestety jest po stronie prędkości łączą internetowego, 20 MB jednak zdecydowanie za mało aby to pociągnąć...
Obraz w tej rozdzielczości ech, brak słów, bajka.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
na filmie kliknij kursorem na pilocie w dół, potem jest lista opcji i szukaj takiego robaczka, statystyki dla nerdów i ci wyskoczy tabelka co jak i dlaczego
 

vianco

New member
Dodam tylko że przez przeglądarkę jak włączę YouTube to nie ma problemu z ustawieniem 4k a poprzez aplikacje ten sam film nie ma szans bo automatycznie ustawia hd.
 
Do góry