Numeracja kanałów w 40H6400

hellborg

New member
Witam. Mam taki problem. Nie wiem jak uporządkować numerację kanałów w tym TV.
Mam kablówkę, w TV jest karta CI i po przeszukaniu kanałów zrobiłem pod siebie edycję liczby kanałów. I niezależnie czy są to kanały na głównym czy w ulubionych nie mogę uporządkować kolejności w cyfrach. Po usunięciu lub zablokowaniu tych, których nie oglądam w rozkładzie robi się sieczka, która wygląda przykładowo tak:

1. TVP1
2. TVP2
22 Polsat
28. TVN

Co zrobić aby były w prawidłowej i wygodnej kolejności 1, 2, 3, 4 itd?
 

hellborg

New member
Dzięki za odpowiedź :)
Niestety samtoolbox wysypuje się na win 8, są inne programy, które nie wysypią się pod tym systemem?
 

hellborg

New member
Ok zrobiłem to jeszcze mniejszym i prostszym programem "SamsChannelEditor" obsługa intuicyjna i w locie numeruje po kolei programy. Jak zmieniamy kolejność położenia jakiegoś kanału to zmienia automatycznie sort po kolei. Można przenosić całe grupy programów np C+, HBO itp no i działa bez problemu na win 8.1
 

t0mekpl

New member
Sat + dvbt = jedna lista ???

Da się ustawić jedną listę z kanałami SAT i DVBT???

nie znalazłem tego wcześniej - ale jakby coś się zmieniło to proszę o info.

hdtv.com.pl/forum/samsung/111753-dvb-s2-dvb-t. html
 
Ostatnia edycja:

gokart

New member
No dobrze ale ja chciałem exportować listę kanałów ale mam niepodświetloną tą funkcję i nie mogę tego zrobić dlaczego ? mam dekoder UPC
 

hellborg

New member
może dlatego, ze te kanały są z w dekoderze? :D
Tutaj chodzi o kanały zapisane w TV np przez kartę CI lub naziemny
 

gokart

New member
może dlatego, ze te kanały są z w dekoderze? :D
Tutaj chodzi o kanały zapisane w TV np przez kartę CI lub naziemny


Ale ze mnie matoł :fool: o tym nie pomyślałem.

Ale jak wyświetlę listę programów na pilocie od TV to jednak jakieś kanały się pokazują tylko praktycznie same duble są . Ok dzięki za odpowiedź
 

oko26

Member
Da się ustawić jedną listę z kanałami SAT i DVBT???

nie znalazłem tego wcześniej - ale jakby coś się zmieniło to proszę o info.

hdtv.com.pl/forum/samsung/111753-dvb-s2-dvb-t. html

Właśnie mnie też wkurza te 2 listy kanałów. A jest możliwość wyłączyć kanały satelitarne? tak żeby nie było całkowicie tej drugiej listy?
 
Do góry