Samsung OLED

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego wiesz jak to będzie później w rzeczywistości ? Każdy kto będzie robił Oleda kupi licencję od Lg albo będzie robić na ich panelach a swoją będą dawać elektronikę ... nikomu nie opłaci się teraz od zera zaczynać oledów... A tym bardziej że to nie jest jeszcze technologia sprawdzona na 100% i trzeba poczekać aż ludzie kupią i poużywają te tv ze dwa - trzy lata i co się z nimi będzie działo po tym okresie...
Był już tutaj temat gdzie Samsung oficjalnie powiedział że nie będzie zajmować się ta technologią aczkolwiek to co jakiś czas będzie się zmieniać bo Samsung tak lubi mieszać.. ale i tak wszyscy kupią matryce kiedyś od Lg..
A HDR każdy promuje nie tylko Sony..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Pytanie czy inni producenci w ogóle pójdą w oledy. Swego czasu czytałem ciekawy art na gizmodo z którego wynikało, że LG nie ma póki co konkurencji, bo wszyscy czekają jak się będzie ta technologia sprzedawać. Krótko mówiąc LG jest taką próbą kontrolną :) Ja jestem przekonany do tej technologii, sporo o niej czytam, oglądałem też z bliska telewizory i uważam, że jedyny realny kłopot to cena. Gdyby była niższa, oledy wymiotłyby ledy i plazmy z rynku w kilka miesięcy.


Taki jest cel LG.Koszt produkcji na poziomie LCD , do tego zmierzają .
 
Do góry