Konferencja Philipsa Warszawa 2012-relacja z prezentacji nowości PFL 6007/7007/8007.

Musio1968

Member
Bez reklam
Kiki napisałeś że " Promocje z nowymi modelami przewidywane są na wrzesień." Czy masz jakieś " przecieki " o jakie promocje chodzi ? Pozdrawiam
 

21035

New member
Philips

Witam!
Mam takie pytanie. Czy w Polsce firma przewiduje produkcję telewizorów z ekranem 21:9?
Pozdrawiam!
 

Harpo

New member
W największych sieciach (RTVeA, MM, Saturn, MixEle., Electroworld) KOMPLETNY BRAK nowych modeli. Coś niesamowitego... Philips w Polsce nie istnieje, bo sklepów internetowych nie liczę. Jak dotrzeć do klienta nie wystawiając sprzętu?? Bezsens. Daję głowę, że przy włączonym Ambilight pojawiłyby się tłumy.
Jedyną odpowiedzią jest masówka i przepełnione magazyny LGków i Samsungów...
 

Gozel

New member
Niestety to prawda. Sam zastanawiam się nad zakupem Philipsa, ale obecna sytuacja jest dla mnie zaskakująca i w pewien sposób niepokojąca. Czemuż to Philipsów WOGÓLE nie widać w sklepach tradycyjnych (nieinternetowych). Powoduje to, że mimo pozytywnych recenzji na tym portalu i zagranicznych serwisach, powoduje to pewną niepewność co do ich jakości:/ Czyżby dział sprzedaży Philipsa był tak słaby, żeby nie potrafił zrobić stoiska swoich telewizorów w sklepach? DObry produkt niestety sam sie nie obroni...
 

pitos

New member
Pozostaje zamowic w euro rtv, z odbiorem w sklepie, obejrzec na zywo, twierdzac, ze chcesz sprawdzic, a potem podziekowac. Ja mam 46pfl9704 z 2009 i pieknie swieci.Ale zanim go kupilem , to musialem zobaczyc na zywo, w saturnie. Niestety saturn i mediamarkt to ta sama firma, a kazdy ze sklepow dziala na wlasna reke. Nie maja takiej sily przebicia jak euro, bo tam jest chociaz magazyn centralny i sprzedaz pzez net.


Sent from my iPad
 

pitos

New member
Dodatkowo, mediasaturn twiedzi , ze philips sie nimi nie interesuje, ale ja uwazam ze mediasaturn to sie za gwiazdy uwaza z zadartym nosem, rozpieszczony pzez samsunga. Jakby chcieli to by poprosili Philipsa o cos wiecej. Niestety obsluga w mediamarkcie spradla do zenujacego poziomu, sprawdzice na ostrobramskiej w Wawie, dzial komputerowy, jak sie od nich cos czlowiek chce spytac, to w ogole trzeba przepraszac, ze sie im przeszkadza.


Sent from my iPad
 

Reenlam

New member
Jak w końcu z .txt w pfl 6007 ? Bo już sam się pogubiłem, jedni piszą że działa, inni że nie, jeszcze inni że tak, ale bez polskich znaków, albo że z napisami w tych telewizorach to w ogóle loteria... Niektórzy skarżyli się też na brak dźwięku w .mkv, w sumie się nie dziwię, jak odtwarza tylko AAC, MP3 i WMA, już sam nie wiem co o tym myśleć, napaliłem się na ten tv, ale oglądam dużo filmów z napisami z usb i chyba jednak zrezygnuję :/
 

czek

New member
Dodatkowo, mediasaturn twiedzi , ze philips sie nimi nie interesuje, ale ja uwazam ze mediasaturn to sie za gwiazdy uwaza z zadartym nosem, rozpieszczony pzez samsunga. Jakby chcieli to by poprosili Philipsa o cos wiecej. Niestety obsluga w mediamarkcie spradla do zenujacego poziomu, sprawdzice na ostrobramskiej w Wawie, dzial komputerowy, jak sie od nich cos czlowiek chce spytac, to w ogole trzeba przepraszac, ze sie im przeszkadza.


Sent from my iPad

I nic się z tą obsługą w Media nie zmienia... wydaje mi sie, że sklep sporo traci na tym, trzymając takich pracowników, czy tez pozwalając na takie zachowania pracowników...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie! Te obiboki w MediaM to kpina. Z dzialu audio starszy gosc trzyma jeszcze poziom, a reszta chociazby z dzialu komputerowego to jakis zart.
Dyrekcja sklepu niech sie lepiej zainteresuje, albo co lepiej niech zarzad wymieni dyrekcje bo ta ma w nosie sprzedaz. Stoja w 10 i ogladaja mecze, programy Ewy Drzyzgi, wiecznie o czym dyskutuja, strach sie zapytac o cos, klienci szukajacy porady zwyczajnie rezygnuja z zakupu, nie chca "przeszkadzac".
Nie chce sie tu bawic w analityka, ale jeden gosc "charakterystyczny" z dzialu komputery zaniza na moje oko przynajmniej te 10% obrotu, takich tam jest wiecej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam niestety jest jak jest ale to ze w marketach nie ma philipsa to jest inna inszosc i na pewno nie jest to problem tego typu ze sieciowka jedna czy druga uwaza sie za cos lepszego... bo pisalem juz kiedys na jednym z tematow z forum philipsa ze znam bardzo wysokiego menadzera na jedna z sieciowek na dzial RTV i troszke mi powiedzial co i jak jest ale to nie jest do napisania na forum... a obsluga jest jaka jest i nie zmieni sie bo i dostaja taka a nie inna kase... zawsze mozna powiedziec ze jak sie nie podoba mozna zmienic prace ale ktos musi pracowac w takim czy w innym sklepie, wiec zawsze bedzie tak jak jest.... swiata sie nie wyleczy bo Polska to biedny kraj i nawet jak zwolnia takiego czy innego pracownika to przyjdzie inny, ktory popracuje dobrze przez rok a pozniej marazm i znowu sie powtarza to samo... Prosty przykald czy byl ktos z was w sklepie w OBI w Niemczech to mozna sobie porownac jak jest tam, a jak jest u nas .... wlacznie z materialami poukladanymi na polkach.... Polak kladzie jak cos mu nie potrzeba gdzie popadnie i to widac niemalze za kazdym razem jak jestem gdzies w markecie budowlanym takie zachowanie naszych rodakow i jak odkladaja cos co nie jest im potrzebne pomimo ze czasem to kosztuje odlozenie przejsc np 0.5 m....Pozdro
 
Do góry