LG Cinema 3D Warszawa 2011 Konferencja - czy ta jakość powali Cię na kolana ?

szewi1

Member
Panowie dla tyxch ktorzy sie tak napalaja na TV serii LG xxLW9500 (w tym dla siebie) mam srednie informacje - prosto z LGE Polska (wlasnie dostalem od nich maila):

Z jednej dobre info rozwiewajace watpliwosci - wszystkie TV LG LED w 2011 beda wyposazone w Cinema 3D zatem modele LW9500 rowniez:
LG 47LW9500 LCD TV / LED TV / Plasma TV | FULL LED 3D TV and Smart TV with Magic Motion Remote Control - LG Electronics UAE
Drugie info nienajlepsze: ten telewizor nie trafi do sprzedazy w PL wczesniej niz we wrzesniu tego roku...(IMHO pewnie w zwiazku z b duzym zainteresowaniem maja obsuwy z dostawami i najpierw telewizory wyzszej serii trafia na rynek zachodni...)

Powiem ze bawilem sie narazie technologia CInema 3D w LW570S / 5500 / 4500 w Arkadii i rozwiazanie to wg mnie powala technologie aktywne znane z Samsunga, Sony czy Panasonica. Ceny tez sa atrakcyjne jak ktos szuka najlepszego 3d na rynku i rozsadnego 2d (4,5 - 6 tys za 47 cali). JEsli ktos chce miec najlepsze 3d i jedno z najlepszych 2d (TV full led) to musi jeszcze poczekac.
Do tego konwersja 2d na 3d naprawde fajnie dziala - wreszcie!
Nie boli glowa, chce sie ogladac - do tego rozne katy ogladania, jasnosc - zabawa jak w kinie! Gorszej jakosci nie zauwazylem; trzeba tylko usiasc min 1,5 metra od ekranu 47 cali - ale to raczej standard ze nie siedzi sie w TV, poza tym same zalety! Fajna zabawa z pilotem ruchu Magic (jak w kosoli Wii) Mysle ze to kwestia chwili kiedy pasywna technologia stanie sie obowiazujacym standardem. Wedlug mnie LG ma szanse stac sie liderem w 3d i jesli nie zdetronizuje samunsga (patrzac na volumen sprzedawanych tv samsunga) to na pewno pokona SONY/panasonic/sharp dzieki zrobieniu fajnych atrakcyjnych cenowo TV szeroko dostepnych dla ludzi i calych rodzin - 3d ma szanse sie upowszechnic (dodam ze na poczatku bylem wielkim przeciwnikiem TV 3D teraz m.in. za sprawa Cinema 3d LG zmienilem zdanie).
Reklama nowego Cinema 3d na TV 55LW570S z wykorzystaniem ponizszej muzyki plynancej z zestawu HX 995 TZ BD 3D - poezja: YouTube - ESPIRITU - GIORGIA FUMANTI to rzeba zobaczyc i uslyszec ! (zeby nei bylo nie jestem pracownikiem LGE tyko klientem przymierzajacym sie do zakupu LW9500 :popcorn::)
 
Ostatnia edycja:
Do góry