LG Cinema 3D Warszawa 2011 Konferencja - czy ta jakość powali Cię na kolana ?

maruco

New member
z wyglądu to można sobie zobaczyć na stornie LG, nawet na tej Polskiej :) już są te modele, chyba najszybciej i najłatwiej będzie,
nie wszystkie będą miały "szybę" ale większość będzie w tej serii Infinia
 

karl

New member
Sprzęt naprawdę robi wrażenie, w sumie jest to wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii jakie obecnie istnieją
 

paris73

New member
Znam bardziej zaawansowane technologie - choćby Quatron czy Cell Regza
czytając to forum zauważyłem że pan Krzysztof (Kiki) chyba bardzo nie lubi firmy LG wydaje mi się że dla niego tylko Sharp lub Toshiba są bardzo dobre a LG firma nie umiejąca produkować tv.Moim skromnym zdaniem firma LG wcale nie ustępuje jakościom innym firmą
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wręcz przeciwnie. Firma LG imponuje swoimi nowymi rozwiązaniami.
Znam modele poprzednich generacji i zostanę przy swojej ocenie.
Ponieważ wszystko się zmienia - poczekam na nowe modele do testów.
 

maruco

New member
czytając opinie o tej nowej serii LG można mieć nadzieję, że testy wypadną dobrze :) szkoda, że sam nie mogę sobie załatwić takiego TV do testów, to cinema 3D wydaje się być strzałem w 10
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak widać - Firma obsługująca LG nie śpieszy się z obiecaną dostawą. Zadzwonię jutro i się dowiem.
 

bluray

Banned
KIKI - to może być kluczowa recka , rozstrzygająca ostatecznie walkę standardów 3D.
Czekamy.
Napęcie rośnie !
Choć i tak wg. mnie jest już pozamiatane.

I jeszcze prośba, by testować 3D na bazie AVATARA 3D.
A nie na materiałach demo LG czy Panasa.
Ocena rozdzielczości powinna zostać dokonana z właściwej odległości, tj. minimum 3m od 55" panelu.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG - były święta . Jutro będę dzwonił do LG i mam nadzieję że będzie jakieś info.
 
Do góry