Audio Video Show 2017

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem na tzw urlopie przymusowym razem ze 100 innymi osobami. Heh dziwne bo dopiero 4 miechy tam robie. W ostatni dzien na 12h moje maszyny chodzily 2 godziny a reszte czasu lazilem w kolko z przerwami na przekaski heh.

Ale spoko od poniedzialku juz nowa firma na mnie czeka. Choc dzis dzwonil menadzer ze starej roboty zebym wrocil. Takze zobaczymy.

Od ponad roku moj sredni pobyt w danej firmie to od 3 do 6 miesiecy a potem zmiana hehe lubie zwiedzac [emoji23]

Ja bym powiedział że Ty bardzo lubisz zwiedzać :- )
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Albo jest tumanem i sie nie nadaje do roboty :hihi::kom::spam::bober:

kto w końcu jedzie na to audioshow ? :cry:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak cie boli moje humorystyczne podejście to mnie zablokuj. Widocznie nie dorosłeś do forum.

Lolkowi powiem to samo to sie pośmieje, piramida odpowie w podobnym tonie i też będzie śmiesznie, nawet armani jak głupoty gada to sie nie obraża i wielu wielu wielu innych. Tylko zawsze dzieci maja problem ze zrozumieniem :kom:
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Albo jest tumanem i sie nie nadaje do roboty :hihi::kom::spam::bober:

kto w końcu jedzie na to audioshow ? :cry:

Humor masz nierzadko ciężki i nie każdy go rozumie, tez miałem z tym problem. :razz:

Ja miałem jechać na wieś na targi lecz niestety sprawa się rypła i coś mi wypadło, niestety.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Jak cie boli moje humorystyczne podejście to mnie zablokuj. Widocznie nie dorosłeś do forum.

Lolkowi powiem to samo to sie pośmieje, piramida odpowie w podobnym tonie i też będzie śmiesznie, nawet armani jak głupoty gada to sie nie obraża i wielu wielu wielu innych. Tylko zawsze dzieci maja problem ze zrozumieniem :kom:
Jak wedlug ciebie ponizanie innych ludzi nie wazne gdzie czy to forum czy nie jest humorystycznym podejsciem to widze ze masz problemy natury psychicznej. To ze sie wywyzszasz na forum swoja nieskazitelna inteligencja to mi wisi i omijam to szerokim lukiem bo mi cie zal, lecz z laski swej nie obrazaj mnie w zaden znany ci sposob. Nawet tym swoim ala humorystycznym wyrazem.
 

Kamil_89

Member
Warto jechać tylko na jeden dzień (piątek) ? Niestety w sobotę rano muszę być z powrotem w Krakowie, więc tylko piątek wchodzi w grę. Jak to wygląda w pierwszy dzień? Rozkręca się dopiero czy jest coś ciekawego do zobaczenia?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Warto, ja zawsze zwiedzam w piątek hotele a w sobote stadion. Z uwagi, że jeszcze w piątek dużo ludzi pracuje to mniejsze tłumy są do 16tej a po 16tej to ciężko na korytarzach się przemieszcza. Na stadionie z uwagi na dużo większą powierzchnie w sobote bez problemu można pozwiedzać...;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Warto jechać tylko na jeden dzień (piątek) ? Niestety w sobotę rano muszę być z powrotem w Krakowie, więc tylko piątek wchodzi w grę. Jak to wygląda w pierwszy dzień? Rozkręca się dopiero czy jest coś ciekawego do zobaczenia?

W piątek jest niby najlepiej bo najmniej ludzi.. w sobotę w sumie też jest ok ale najgorzej przynajmniej z tego co ja doświadczyłem to niedziela// albo ja tak trafiłem.. masakra.. najgorsze jest to że nie można tam posłuchać jak biały człowiek ale sprzęt zobaczyć można.
 

Kamil_89

Member
Właśnie mam do dyspozycji tylko piątek. W piątki w każdym mieście jest armagedon samochodowy więc pytanie też czy warto jechać w dwa miejsca czy może lepiej wybrać jedną lokalizację?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak najbardziej warto. Hotel to pokój za pokojem, latasz z jednego do drugiego. Jak nie odsłuchasz porządnie, to przynajmniej sobie pooglądasz, za to stadion to kawał przestrzeni i generalnie bardzo fajna lokacja.
Na stadion trzeba też koniecznie zaglądnąć.

Mi już po tylu wizytach w hotelu powoli się przejadło, ale stadion to nowość i na mnie osobiście zrobił wrażenie, bardzo miła odmiana i fajny klimacik.
Można tam odetchnąć, a po za tym masz fajne pokoje kinowe.
Hotel to głównie stereo, stadion wszystkiego po trochu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz, ja myślę sobie że Ci co już dobrych kilka razy byli na AS tak jak ja to na kilka lat sobie odpoczną... od tego święta audio,video...
 
Do góry