Audio show 2016

vectra1

Member
Bez reklam
Ciekawe czy któryś z forumowiczów ma drugą połówkę, która interesuje się sprzętem więcej niż "co Ty tam znowu kupiłeś ?".
Wspólne narady przed zakupem i całonocne testowanie wpływu nowego kabla na jakość dźwięku - to mogłoby być ciekawe :)
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Paweł, to mówisz, że połowice zabierasz?

Zapytałem grzecznościowo czy jedzie ze mną i ku mojemu zdziwieniu powiedziała, że tak :) No to zarezerwowałem pokój. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby chciało jej się cały czas ze mną chodzi. Pewnie szybko się znudzi, ale nadal podtrzymuje, że jedzie.

może by je tak wysłać razem gdzieś i byłby spokój.
.

Nie głupi pomysł :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Moją też pytałem, mówię, chodźcie, połazisz sobie po stolicy, itp. pojeździsz po galeriach...nie skusiła się. Z drugiej strony to dobrze, będę miał nieskrępowany czas na piwko/kawkę/wypady wieczorne i nie będę musiał się spieszyć, itp. ;)
Armani, bo ja już bilety rezerwuję do SOGO ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wyrwałeś z kontekstu ;)
Piwko to też alkohol, ale jeśli tak, to można zastąpić czymś mocniejszym ;)
Najlepiej w miłym towarzystwie kolegów, a jeszcze lepiej, miłym towarzystwie kolegów i koleżanek :D


A tak na poważnie, to w tym roku zastanawiam się, czy brać lustrzankę. Miałem ostatnio, goniłem z plecakiem, wymieniałem baterie, ciężar na szyi, ciasno w przejściach. Jedyną zaleta było nieskrępowane robienie zdjęć hostessom za ich zgodą, wszak facet z aparatem wygląda bardziej poważnie niż ze smarfonem w takich przypadkach :D
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Wyrwałeś z kontekstu ;)
Piwko to też alkohol, ale jeśli tak, to można zastąpić czymś mocniejszym ;)
Najlepiej w miłym towarzystwie kolegów, a jeszcze lepiej, miłym towarzystwie kolegów i koleżanek :D


A tak na poważnie, to w tym roku zastanawiam się, czy brać lustrzankę. Miałem ostatnio, goniłem z plecakiem, wymieniałem baterie, ciężar na szyi, ciasno w przejściach. Jedyną zaleta było nieskrępowane robienie zdjęć hostessom za ich zgodą, wszak facet z aparatem wygląda bardziej poważnie niż ze smarfonem w takich przypadkach :D

O widzisz Krzysztof teraz Ty chcesz przejąć pałeczkę po mnie, bo ja w tamtym roku popstrykałem kilka fotek...;) Ci co będą samochodami to najwyżej soczek będą sączyli ale spotkanie i pogawędki obowiązkowo..;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bipo, my tu z Krzychem pstrykamy foty z AS od wielu wielu lat, także to Ty rok temu przejąłeś pałeczkę po nas :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Widzisz, ja jadę autkiem, by być "niezależny" od masowych środków komunikacji, nocleg już zamówiony na miejscu, więc i na "soczek" znajdzie się miejsce ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie ;)
A tak poważnie, ciekawi mnie tylko ile będzie "kina" w tym roku na AS.
Jeżeli nic się nie zmieniło na plus, to dla samego stereo chyba odpuszczę.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Pewnie w tym temacie się nic nie zmieni raczej kino to kilka procent uzupełnienia całego stereo audioshow... :-( chyba żeby nas w końcu zaskoczyli ale wątpię...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig nic w tym temacie się nie zmieni - AS poświęcone jest głównie dla stereo... taki jest podobno cel tej imprezy... do tego tak jak np ja byłem 3- 4 razy to patrząc że z nowości to moze jest 20 procent nowych zabawek, a reszta się powtarza to mi osobiście już ta impreza znudził a się i od ur. odpuściłem sobie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig nic w tym temacie się nie zmieni - AS poświęcone jest głównie dla stereo... taki jest podobno cel tej imprezy... do tego tak jak np ja byłem 3- 4 razy to patrząc że z nowości to moze jest 20 procent nowych zabawek, a reszta się powtarza to mi osobiście już ta impreza znudził a się i od ur. odpuściłem sobie...

To prawda, w zasadzie w kółko to samo.
Ileż można. Nawet jeżeli pojawi się coś nowego, to i tak nie jest to nic co mogłoby zaskoczyć.
W stereo już nie wiele jest do zrobienia.
O wiele bardziej interesują mnie systemy wielokanałowe, a tych znowu jak na lekarstwo.
Nie rozumiem tego kompletnie.
Są możliwości, jest miejsce, zainteresowanych KD też by nie brakowało, a przy odpowiedniej reklamie ściągnęliby całą masę nowych odwiedzających. Kinomaniaków jest o wiele więcej jak audiofilii.
Jedna salka to zdecydowanie za mało, szczególnie, że była i tak oblegana. To o czymś świadczy.
Wrażenia były lepsze, jak z systemów stereo po kilkaset tyś.
Mimo wszystko impreza świetna.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bilety kupione i wydrukowane polecam każdemu kto się wybiera aby nie kupować w dniu wystawy bo kolejki są masakryczne... ;-)
 

vectra1

Member
Bez reklam
Pytałem ludzi z Pylona czy będą prezentować nową kolumnę i odpowiedź brzmi tak, będzie w dwóch wersjach
Emerald HF jak i również Emerald wersja podstawowa.
Nie wiem jak to gra ale z ceną chyba ich poniosło
"Pylon Audio Wersja limitowana Emerald HF - 12 500 /para, natomiast wersja podstawowa wstępnie została wyceniona na kwotę 9 800 /para"
14581504_1264380296958967_7722171686338448165_n.jpg
 
Do góry