Audio show 2016

ikar1975

Active member
Bez reklam
Prawdopodobnie Panowie się wybiore tylko muszę do znajomego zadzwonić czy będzie w domu i mnie przekima :) , no ale on się wyprowadził na Białołęke daleko to będzie na te show:p.Pzdr
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jesteśmy tego świadomi :)
Nierzadko po powrocie z odsłuchów lepszych, często kilkudziesięcio-, kilkaset droższych systemów, jakie goszczą u nas w domu, powrotu do rzeczywistości są bolesne... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A u mnie właśnie wręcz przeciwnie, tak było faktycznie kilka lat temu, ale po ostatniej wizycie dotarło do mnie, że nie jest tak żle, a już na pewno uświadomiłem sobie, że te sprzęty po kilkaset tyś. wcale nie robią już na mnie takiego wrażenia, a mówiąć wprost - uważam, że są mocno przewartościowane. Także śpię już spokojnie ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bo tak też jest ;)
Napisałem "nierzadko", co nie znaczy, że zawsze ;)
Pamiętam kilka lat temu jeden z moich odsłuchów, gdzie przypadkiem trafiłem na system za ponad 130 tys. - fatycznie spać nie mogłem przez 3 noce ;)
Jednak na AS2013 największym rozczarowaniem były dla mnie najdroższe na wystawie kolumny Sonus Faber Aida. Audio na prezentacji Kena Ishiwaty też jakoś nie wywołało u mnie efektu WOW, JBL plus Mark Levinson - wyszedłem tak szybko jak wszedłem.
Natomiast największy opad szczeki spowodowały kolumny Boenicke. Bardzo podobały mi się też rozwiązania omnipolarne czy prezentacja McIntosha.
Umówmy się jednak, że przy zdroworozsądkowym podejściu te sprzęty nie są tyle warte, a tak jak piszesz, przy pewnym poziomie systemy domowe nie odbiegają już tak mocno od tych "referencyjnych" (o ile takowe istnieją), przyrost jakości nie idzie w parze z ceną.


Mimo to miło czasem odwiedzić taką wystawę... ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hotel już klepnięty (golden tulip) . W sobotę do Ciebie przedzwonię to może uda się na chwile spotkać.

Nawet moja kobitka się wybiera. Chyba planuje odwiedzić Warszawskie galerie handlowe :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bez przesady, też nie mam zamiaru się Facebookować :) Skrzykniemy się na PW z numerami telefonów, umawiamy się w konkretnym miejscu i tyle.
Jak termin będzie się zbliżał załatwimy to na forum, teraz jest jeszcze zbyt wcześnie, bo doświadczenie uczy, że połowa odpadnie... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Paweł, to mówisz, że połowice zabierasz?
Też chciałem swojej pokazać, ale może by je tak wysłać razem gdzieś i byłby spokój.
U mnie generalnie 50% że będę.
 
Do góry