Audio show 2016

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No dobra. Coś cicho w temacie, trzeba było podjąć decyzje ;)
Drodzy audiomaniacy, będę w piątek i sobotę, nocleg zarezerwowany, jadę autkiem, chętnie zabiorę towarzyszy do stolicy (vectra, lobos, pomyślcie ;) ).
Może w końcu spotkanie w większym gronie? ;) Nie migać się, tylko rezerwować ;) a po wystawie w piątek ruszamy!!! :D


PS. Już jest nas dwóch ;)
 
Ostatnia edycja:

vectra1

Member
Bez reklam
No dobra. Coś cicho w temacie, trzeba było podjąć decyzje ;)
Drodzy audiomaniacy, będę w piątek i sobotę, nocleg zarezerwowany, jadę autkiem, chętnie zabiorę towarzyszy do stolicy (vectra, lobos, pomyślcie ;) ).
Może w końcu spotkanie w większym gronie? ;) Nie migać się, tylko rezerwować ;) a po wystawie w piątek ruszamy!!! :D


PS. Już jest nas dwóch ;)

Krzysiek ja na bank jadę, także jedno miejsce możesz dla mnie w wozie rezerwować.
Co do noclegu na chwilę obecną jeszcze nie wiem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No co jest koledzy (i koleżanki?). Meldować się kto w tym roku będzie. Kolejny rok planujemy wspólne spotkanie, a gdzie i kiedy może być lepsza okazja do wymiany informacji we wspólnym gronie tym razem na żywo jeśli nie piątkowy wieczór na i po Audio Video Show?
Będzie też Henry, Vectra1, może znów Eddielublin, Bipo? Giorgio - od wielu miesięcy podsycasz wypad do Sogo i co? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie od miesięcy, a od lat ;)
Obiecałem kobitce, że ją zabiorę, a drzewa do lasu nie będę brał przecież :)
Myślę jeszcze nad tym.
Piramida może by się też skusił, oklepalibyśmy go przy okazji za te pyskówki ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież wiesz, że ja jestem konkretny ;)
Sprzęt jak sprzęt, będzie powtórka z rozrywki, bardziej kusi mnie wypadł w gronie na miasto :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida może by się też skusił, oklepalibyśmy go przy okazji za te pyskówki ;)

"A ja myślałem,że On lubi moje żarciki" :
crying_ew.gif

:mrgreen::D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja się melduje, w pracy postaram sobie wolne załatwić... ;-) super by było w końcu się poznać i pogadać na żywo.. ;-)
 

bluray

Banned
Od zawsze fanów AUDIO namawiam:
telefon do akademii i zamawiamy do domu kwartet smyczkowy grający NA ŻYWO.
NIC NIE MA TAKIEJ JAKOŚCI AUDIO JAK na ŻYWO !!!
APEL DO AUDIO-FILI:
Hi-End AUDIO jest tanio i bardzo blisko.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja się melduje, w pracy postaram sobie wolne załatwić... ;-) super by było w końcu się poznać i pogadać na żywo.. ;-)
Witamy w gronie :) Super, to już jest nas trochę. Może faktycznie jakieś koszulki z forum jako znak rozpoznawczy, może czapeczki, wiatraczki, :D ? Kiki, Black, w tym roku też macie stoisko?
 
Do góry