Audio show 2016

Rafal7

Banned
Dobrze ze takie wynalazki wyszły jak 1600 Ae to seria 1520 Ae wjedzie z ceny.
Wyświetlacz i szuflada w dcd to tez wymysł na siłę.
 

Rafal7

Banned
To jest żenujące co robią producenci.
To wszystko zaczynają robić coraz mniejszym nakładem środków a ceny idą do góry.
Siedem koła i brak Main In, strzał w kolano.
Przez to Main In to starsze modele nie muszą wcale zejść z ceny.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ceny idą w górę a wy i tak kupicie hehe więc po co to marudzenie.

Piramida ja nic nie łapie. Mam sprzęt który gra, jestem zadowolony to co bede szukał bez sensu i celu?? Glupota i tyle.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A o nowym marantz PM 10 nic nie piszecie ??? Nie dowieźli ... nie warty uwagi...
Dowieźli :)
Nie piszemy nic, by nie być posądzonym o stronniczość :)
Mnie to tylko utwierdza, że Marantz plus Dali to dobre połączenie.
Szczególnie te ostatnie ;)
Cholera, w tym roku celowo nie brałem lustrzanki, by mieć wygonie. Klapa totalna. Zdjęcia z telefonu do duszy. Z RAWów to jeszcze bym coś wyciągnął. Fotki mam koszmarnej jakośći
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Dowieźli :)
Nie piszemy nic, by nie być posądzonym o stronniczość :)
Mnie to tylko utwierdza, że Marantz plus Dali to dobre połączenie.



Szczególnie te ostatnie ;)
Cholera, w tym roku celowo nie brałem lustrzanki, by mieć wygonie. Klapa totalna. Zdjęcia z telefonu do duszy. Z RAWów to jeszcze bym coś wyciągnął. Fotki mam koszmarnej jakośći

Krzysztof piszesz o prezentacji w Sobieskim na parterze ?

Generalnie Horn w tym roku wypadł słabo,jakaś wielokanałówka Dali&Denon,Sonusy jako wystawa w głównym holu Sobieskiego.
Sopra słabo,jakieś stoisko na narodowym z przekrojami Dali,Sonus SF16 chyba nawet nie podłączony i jakiś mały Marantz chyba z Bostonami coś plumkał w rogu

U mnie też dramat dlatego za bardzo nie wstawiam na forum.

Gorsze od moich : )
 

lobos

New member
Bez reklam
Wrzućcie coś Panowie bez względu na jakość ;-)
To co zrobiło na Was największe wrażenie + opis :)
Jak wypadły stanowiska popularnych u nas na forum sprzętów?
Strasznie żałuję, że mnie z Wami nie było :-( Idealna okazja do spotkania w większym gronie.
W zeszłym roku Bipo zrobił świetną fotorelację. W tym było Was więcej, więc czekamy... ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Krzysztof piszesz o prezentacji w Sobieskim na parterze ?

Generalnie Horn w tym roku wypadł słabo,jakaś wielokanałówka Dali&Denon,Sonusy jako wystawa w głównym holu Sobieskiego.
Sopra słabo,jakieś stoisko na narodowym z przekrojami Dali,Sonus SF16 chyba nawet nie podłączony i jakiś mały Marantz chyba z Bostonami coś plumkał w rogu
Mam na myśli tylko Marantz 10 plus Dali Epicon
To o czym piszesz to była porażka
Wrzućcie coś Panowie bez względu na jakość ;-)
To co zrobiło na Was największe wrażenie + opis :)
Jak wypadły stanowiska popularnych u nas na forum sprzętów?
Strasznie żałuję, że mnie z Wami nie było :-( Idealna okazja do spotkania w większym gronie.
W zeszłym roku Bipo zrobił świetną fotorelację. W tym było Was więcej, więc czekamy... ;-)
Bipo miał dobry aparat, więc na pewno będzie lepiej, ale proszę bardzo ;)


Wracając do Marantza nr 10 (PM, SA). Był i grało to na mój(i nie tylko) gust co najmniej dobrze


clickimage upload

Sonus, jak to Sonus


imagehosting free


imagehosting over 10mb


imageupload no resize


Audio Physics, również z wnętrznościami


freeimage host


Kolejni delikwenci po sekcji ;)


imageru


Focale dzielnie się broniły, ale słuchawki Utopie za 15 tys –kompletna klapa albo nie jestem (nie jesteśmy) fanami słuchawek. Grały zwyczajnie jak normalne do tysiąca… ;)


posta picture


photohosting


Jeśli chodzi o słuchawki to mnie osobiście zachwyciły stojaki Oehlbach, które w końcu można było zobaczyć na żywo ;)


imagehosting without registration


Z polskimi Muarah – warto posłuchać


howto take screenshots


Było też coś dla Lolka ;)
Nowe Persony – grały bardzo bardzo dobrze, ale nie za 130tys.


imageuploading site


Martin Logan – w tym pomieszczeniu nie zachwycił w przeciwieństwie do najtańszych elektrostatów w ofercie (ok 10 tys. za parę), które słuchałem w Częstochowie – jeden z najlepszych brzmień jakie do tej pory słyszałem – niestety nie na AS2016.


freeimage host


imageuploading site


Znany już potworek ;) 2000


adultimage host

Już wiadomo, ze pokój Vintage zrobił największą furorę, nietyko z sentymentu – grał kaseciak z takim brzmieniem, jakim znamy od dekad;)


imagehosting


screencapture software


adultphoto sharing


HQ150 wyżej pytał o to połączenie z JBL – ja nie powstydziłbym się takiego ;) Do tego pokoju – wehikułu czasu ciągnęły tłumy ludzi ;)


picupload

Kable, podstawki, kable, podstawki. Zdjęcia tego nie oddają, ale niektóre z kabli miały średnicę 7-9 cm (GOEBEL)


forumimage hosting


imageurl


upload



hostimage online


photohosting


hostingimages


screenshotsoftware

Też Goebel


gifhosting


Franco Serblin Lignea - śliczne maleństwa przypominające instrumenty, styl pokoju Ludwik IVX


photosharing


Tu kabelkologii ciąg dalszy, niezła elektronika Electrocompaniet, kolmny z materiałów karbonowych


imageshare


uploadpics


Absolutny rekord, coś dla Dyzia4


imagehosting more than 5mb


imageurl upload





Cudeńka Pana Sikory


windowsscreenshot


imageupload no size limit


Maleństwa Heco


capturescreen



Kolumny ze… sklejki


imageupload no size limit




Jedne z lepszych brzmień wystawy, szerokopasmówki


hostimage online







A skoro jesteśmy przy klimatach Borixona


imageurl


howto take screenshots


adultimage




Tylko nie wiem czy z takimi kolumnami WAF będzie pozytywny ;)
choć piękny optycznie ustrój akustyczny może tak...


freescreen capture software


freejpeg images


uploadimage online free


greenshot


Avantgarde Acoustic – duże tuby


posta picture


Wielkie Horny


adultimage





Lobos, te „krasnale” to Vivid Audio Giya G2– projektowane przez tego samego gościa co Nautilusy ;) mniejsze to Oval’e. Lubię takie granie.


freeupload pictures


imagesupload





Bardzo pozytywne zaskoczenie PMC


uploadfoto


uploadpic





Ponadprzeciętna prezentacja Ayon z kolumnami Lumen


uploadan image





Ten system obronił się sam


imageuploading





Kolosy Piega – „tylko” średni model. Spodziewałem się więcej


imagehosting


Gorąco kibicuję polskiej myśli technologicznej. Pylon czekana premierę sklepową


uploadimg


Muszę też chyba zmienić moje negatywne nastawienie do Tagi


Polsko-Czeski projekt AQ Sound


imagesharing



U NADa aż chciało posiedzieć się nieco dłużej


freepicture upload


Omnipolarne konstrukcje zawsze mnie zachwycają. W końcu udało się posłuchać słynnych MBL 101E mk2, monobloki 9008A z serii reference, przedwzmacniacz 6010, przetwornik 1521 oraz transport 1511, przewody Tara Labs, w tym słynne interkonekty TheZero Evolution oraz kable głośnikowe The Omega Evolution. Pozazdrościć.


imgupload


Oryginalne Gradienty z elektroniką Pathos


freephoto hosting





Włoskie klimaty – Zingali – „małe tubki”

photo hosting



Skoro przy tubach jesteśmy, te chętnie postawiłbym w salonie– designersko mnie wciągnęły


imageurl


adultphoto sharing





Kolejny raz małe wariaty Devialet Phantom


windows7 screenshot



Koris zaprezentował metronom – Kalista, ale to więcej niż zwykły odtwarzacz

uploadingpictures



Jedno z największych rozczarowań (były większe). Obwiniam raczejkolumny, nie system Statement. Jedyne 800 tys. zł


printscreen windows 7





McIntosh z Transparentem. Kiedyś już słyszałem to połączniei było znacznie lepiej niż na AS2016


tempimage upload


imageupload


screencapture windows





Mimo, że nowe, to legendarne już Bowersy – niestety więcej tam legendy niż brzmienia. Wg mnie poprzednie grały zdecydowanie lepiej


freeimage host


uploadpics


photouploader





Już nie nowe Technics – napisano już o tym wiele. Niezbyt udany powrót marki, a na pewno za drogi.


freeimage uploading


howto do a screen shot





Po czterodrożnych Cabasse Sphere spodziewałem się więcej, tym bardziej za 700 tys.


uploadimage





Ensis


picturesharing


Strasznie dużo zależy od akustyki. Wiele z tychprezentowanych systemów już słyszałem i jedne w innych salonach grały o niebolepiej, inne drastycznie gorzej. Wiele systemów nie zachwycało.



Kina nadal jak na lekarstwo


posta picture


imageurl upload





Bang & Olufsen trochę przesadził z głośnością, ale przez wszędobylskie odbicia dźwięk naprawdę otaczał z każdej strony. Miło, ale za głośno, 18 przetworników, łączna moc 8200W ;)


freepicture upload


imagehosting above 5 mb





Słynny już samograj Yamahy. Wrzucasz takiemu plik z „nutami”, a on naciska klawisze. Nie zarzucisz tego, że to muzyka na żywo, tyle, że bezgrajka ;)


gifsupload





Jeszcze coś


freejpeg images


howto print screen on pc


hostingimage


uploadpictures free


imagesupload


photohosting


uploadimages free


screencapture


imagesharing sites


uploadgambar


imagesupload





Ponadto Audium u mnie też na podium.


Dir audio – polsko-węgierska współpraca w dziedziniekonfekcji kablowej, wtyki, gniazda, oploty, kable, kolce, itp.





Na koniec jak zwykle też coś dla oka, nie byłbym sobą ;)Savron ma tu swoje typy ;)


screencapture freeware


imagehosting 15mb


imageupload no resize


imagehosting over 10mb
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
KRZYCHU a mówili coś o tej nowej serii PM 10 marantza - mam na myśli moc i co tam włożono i czy to jest nowa seria czy następca 11, aczkolwiek nie sądzę żeby to był wzmak zastępujący 11 ..
A jak nie chcesz być posądzony że jesteś za marantzem to deko coś w lewo napisz i już będzie luzik :)

Ps najlepsze połączenie marantz - dali z tych wszystkich wzmaków, które miałeś okazje posłuchać z tą marką :) myślę, że jeszcze masz troszkę do przesłuchania wzmacniaczy..
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Mamy podobne spostrzeżenia poza kilkoma drobnymi jak nowy Marantz,new Paradigm i Sopra : )

A co powiedziecie o forumowym pokazie Blade+Hegel

Ps o których Audium mówisz mniejszym zasilanym tradycyjnie ze wzmacniacza czy większym zasilanym bezpośrednio np z telefonu ?
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Super relacja Krzysztofradio, moje klimaty były, rozmawiałem z kimś odpowiedzialnym za pokój gdzie Pylony za 2200zl grały z moim wzmakiem i przyłożył się ktoś tam do akustyki, efekt był taki ze systemy kilka razy droższe grały słabiej, masz tam fote tego pokoju Krzysztof.

Wnioski jakie wyciągam po obejrzeniu tyłu zestawów: system za duża kasę składałbym tylko na oparciu lampy, barwa jest niepowtarzalna, nie mówię że ma być to stricte wzmak lampowy ale hybryda jak najbardziej. Mój nr jeden wystawy był na hybrydzie i to było czuć.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
KRZYCHU a mówili coś o tej nowej serii PM 10 marantza - mam na myśli moc i co tam włożono i czy to jest nowa seria czy następca 11, aczkolwiek nie sądzę żeby to był wzmak zastępujący 11 ..
A jak nie chcesz być posądzony że jesteś za marantzem to deko coś w lewo napisz i już będzie luzik :)
Masz rację, grało to do duszy, kompletna klapa, najgorsze brzmienie wystawy :D
Teraz lepiej... :)


Wiesz jak są przeszkoleni przedstawiciele Horna - poniżej przeciętnej. Czego się dowiedzieliśmy:
Projektantem jest nie Ken Ishiwata a inny pan, który był obecny na sali. Ponoc całkowicie przeprojektował, a właściwie zaprojektował na nowo te klocki. Cena ma oscylować ok. 15-20 tys za klocek. Ja i Vectra byliśmy zachwyceni
Super relacja Krzysztofradio
bez przesady, chłopaki na pewno sporo uzupełnią
efekt był taki ze systemy kilka razy droższe grały słabiej,
Dokładnie tak
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu masz racje wiedza ich jest ... ale to też się bierze że są za dużym dystrybutorem i maja tyle firm że to nie jest w stanie człowiek ogarnąć.. ale coś mówili czy ten zestaw zastąpi PM 11? czy to będzie coś pomiędzy 11 a 14 ? A jeśli zastąpi 11 to mam nadzieję że lepiej to zrobili niż w przypadku 14 - stki - dla mnie słaby wzmak..Ale przy okazji trzeba będzie z czymś konkretnym posłuchać.. jak by kosztował około 15 tys to powiedzmy że ok ale jak bliżej 20 tys to ..

Ps. o widzisz i po takim wpisie już jest klawo kto Cię o co posądzi :)
Myślę, że wiele z tych rożnych rzeczy co odsłuchiwać jak posłuchałbyś na spokojnie i np z innymi wzmakami to zdanie byś zmienił.. np co do B&W - te egz to mało jeszcze pograły bo widziałem je w jednym sklepie TOP HIFI jak je dopiero przywieźli i te sztuki szły właśnie na AS.. choć być może jest tak jak piszesz.. ja troszkę odsłuchiwałem te mniejsze podłogówki za 40 tys i mi podeszły ale trzeba trochę dać na elektronikę żeby one pograły w przeciwnym razie klapa.. one maja pewną konstrukcję która powoduje że trzeba dobrze i dobry sprzęt dobrać żeby wszystko zagrało..
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ma to być najwyższy model, a na pewno najdroższy. Obstawiam coś pomiędzy następcą 11-stki, a wyższą półką
 
Ostatnia edycja:
Do góry