Audio video show 2015

Bipo

Active member
Bez reklam
No i jak miałem to znaleźć...;-) Ja od półgodziny wątku szukałem z tego roku a Wy sobie pogawędki w starszych tematach robicie....;-)
Jak by coś proszę pisać w tym bo będzie łatwiej o lokalizację..;-)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Nio....;-) Właśnie sobie to wyobraziłem, jak byś zapodał swoje demo na Targach to publika by się mogła nie zmieścić w pokoju..;-)
To widzę, że chętnych na obecną chwilę jest 3 osoby..;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Delegacja z HDTV w składzie 3 osób. ...:) Ja, Armanig i Krzysztof... będziemy musieli Panowie zabrać aparaty i zdać relacje...:)
 

Remipl

Member
Ja będę w sobotę od rana, zaczynam od Sobieskiego. Chętnie bym się z Wami spotkał, gdzie i o której godzinie robicie spotkanie?? Armanig doszła ode mnie wiadomość na priv??
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bipo, odpowiem Ci tu na wiadomość z priva. Wiesz, że mnie długo nie trzeba prosić, jak tylko uda mi się zajrzeć, to ja jestem pierwszy.
Jeszcze Werfa trzeba do kompletu, bo pewnie też będzie. Remi też się piszę, zobaczymy, ja nie obiecuję, ale bardzo bym chciał, szczególnie, że Krzysiek zaprasza do Sogo, w sumie tam też jest muzyka i "hostessy" więc wszystko by się zgadzało ;)

Remi, dostałem wiadomość. Będziesz pierwszy który otrzyma płytkę demo, ale to jeszcze potrwa i będę musiał się posiłkować pomocą w "finalizacji". Dam znać.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Właśnie się dowiedziałem, ż zaprasza, a skoro tak, to ja też się piszę ;)
Hostessy się znajdą (w aparacie), muzyki posłuchamy na AS, a piwko wychylimy przed drzwiami Sobieskiego :D
 
Do góry