Audio video show 2015

SternQuest

New member
Bipo, świetna robota. Dzięki Tobie miałem możliwość zobaczyć te wszystkie cuda i poczuć klimat imprezy..."zwłaszcza te pierwsze zdjęcia" ;) Do tej pory nie interesowałem się takimi imprezami, bakcyl się dopiero we mnie rozwija. Ale mam nadzieję że jest ona cykliczna. Dzięki Twojej fotorelacji napewno wybiorę się w przyszłym roku.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Cieszę się, ;-) Jest mi niezmiernie miło ;-) jesteś już kolejną osobą która się jeszcze dzisiaj wybrała aby skorzystać i usłyszeć systemy o których możemy nie kiedy tylko pomarzyć. Jeśli ktoś jest z wawy i okolic na prawdę warto podjechać.
 

werf

Active member
Bez reklam
Ja jakos daleko mam , ale napewno milo bylo , sluchaliscie quadrali Titan , milo prawda :) , kawal skrzyni , swego czasu mialem okazje na uzywke ale chyba by mi sciany porozrywalo .
Apropo fotek B&W jak zwykle piknie i z klasa , jezeli bede zmienial skrzynki to chyba wlasnie w tym kierunku , wyglad swoja droga ale mialem okazje pare razy posluchac i jest w nich jakas magia ;).

Nie zachwyciły niestety jeden z gorszych dźwięków pietra w Sobieskim

Nie chcę wprowadzić Cię w błąd, wiec opiszę w ten sposób:
- pierwszy zestaw to ten który był w osobnej sali: 4 płaskie monobloki i chyba 803...
- drugi zestaw ten co stał pod oknem (brązowe kolumny)
- trzeci zestaw to ten co stał na ścianie zasilany zestawem rotela (czarne kolumny).
Słuchałem wszystkich trzech i uważam, że którego bym nie wybrał i tak bym był zadowolony i oczarowany ich dźwiękiem..;-)

Ba nawet poprosiłem o włączenie i przesłuchałem te białe małe kolumienki. Wiadomo że to inna liga, bajka itd. ale również bardzo ładnie grały. Porównam je do dali zensor 3. Góra czystsza, vocal i średnica również bardzo dobrze ale bas słabszy jak w zensorach. Ogólnie zensory cieplejszą barwą zagrały, tutaj dominowała twardość czy jak to tam nazwać...;-)

Czyli Devialet ,Krell i budżetowy Rotel :)
Słuchałeś ich prezentacji Elac vs Pass?moim zdaniem najlepszy zestaw na stadionie
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo, świetna robota. Dzięki Tobie miałem możliwość zobaczyć te wszystkie cuda i poczuć klimat imprezy..."zwłaszcza te pierwsze zdjęcia" ;) Do tej pory nie interesowałem się takimi imprezami, bakcyl się dopiero we mnie rozwija. Ale mam nadzieję że jest ona cykliczna. Dzięki Twojej fotorelacji napewno wybiorę się w przyszłym roku.

Rok w rok jest ta impreza wiec jak pojedziesz w przyszłym roku to nawet pewne rzeczy będą dokładnie te same + nowości... które wejdą do tego czasu. Na pewno warto pojechać i zobaczyć...
 

SternQuest

New member
Cieszę się, ;-) Jest mi niezmiernie miło ;-) jesteś już kolejną osobą która się jeszcze dzisiaj wybrała aby skorzystać i usłyszeć systemy o których możemy nie kiedy tylko pomarzyć. Jeśli ktoś jest z wawy i okolic na prawdę warto podjechać.

Bipo, trochę nie tak, w tym roku nie byłem (mam trochę za daleko -200km), ale zainspirowałeś mnie swoimi zdjęciami, aby pojechać w przyszłym roku. Poza tym wczoraj miałem pogrzeb babci mojej żony :(, nawet nie mogę potestować głośniej sprzętu który niedawno zakupiłem - bo nie wypada.
 

lobos

New member
Bez reklam
Rewelacja Panowie! Dzięki wielkie za foty :)
Chociaż oko człowiek nacieszy ;-)
Bipo, te dwie Azjatki zabrał bym do hotelu ;-) :-D
Gdybym mieszkał bliżej to pewnie bym się wybrał.
To co zobaczyłeś i usłyszałeś to Twoje.
Opticony miałeś okazję usłyszeć?
 
Ostatnia edycja:

BlackC

New member
Lobos Bierzemy po jednej :D
Bipo te słuchawki to Sennheiser Orpheus?
Coś mi tu nie pasuje z wyglądu a one są podobno najdroższe.
Fajna relacja, może kiedyś też tam będę.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajnie chociaż popatrzeć na fotki. Miałem już wszystko ładnie rozpisane, które pokoje muszę odwiedzić, a tu wyszła wielka lipa. Czekałem na to cały rok, a musiałem zostać w domu :(

Panowie może byliście w pokojach polskich manufaktur? Macie jakieś fotki? I jak wrażenia?
 

werf

Active member
Bez reklam
Mam od 16HZ ale za ciemne,a propos rodzimych STX nieźle zagrał oraz prototyp Melodiki
 

Attachments

  • IMG_0074.jpg
    IMG_0074.jpg
    37 KB · Wyś: 405

Rafal7

Banned
A pro po STX-ów Model STX FS-250 zmienił się w model STX FS-250n i nie wiem czy tu tylko zmieniono kolor membran czy również zmieniono całkowicie przetworniki.

Są jeszcze dwa modele STX Electrino 150 i STX ELECTRINO 250
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam od 16HZ ale za ciemne,a propos rodzimych STX nieźle zagrał oraz prototyp Melodiki

Gdzieś czytałem, że ma być prototyp Melodiki. Po fotkach widzę, że wyglądają tak samo. Ciekawe co zmienili.

Co do STX to faktycznie wszyscy chwalą za stosunek jakość/cena po odsłuchach na Audio Show.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lobos Bierzemy po jednej :D
Bipo te słuchawki to Sennheiser Orpheus?
Coś mi tu nie pasuje z wyglądu a one są podobno najdroższe.
Fajna relacja, może kiedyś też tam będę.

Fotki słuchawek oraz gramofonów wkleję osobno, było wczoraj późno i wrzucałem jak leci. Słuchawki które były wklejone też swoje kosztowały..;-). Sennheiser Orpheus znajdowały się na osobnym stanowisku. Chciałem wkleić jak najwięcej fotek związanych z kinem domowym. A fotki poszczególnych zestawów wkleję następnym razem. Mam jeszcze trochę fotek ale mało czasu. A wklejenie ich na forum trochę czasu zajmuję...;-)
 
Ostatnia edycja:

Daniyal9

New member
Bardzo dziekuje kolegom za fotorelacje.
Niestety nie udalo mi sie byc w tym roku...ehhh a tak chcialem skoczyc do Kena ISHIWATY ...

Pozdrawiam szczesliwcow i tych mniej szczesliwych...
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj wpadły mi w ucho kolumny Audium. Niesamowite brzmienie i ten bas :).
Tylko, że nie zapisałem sobie modelu, którego słuchałem. Myślę że były to Audium comp 5 activ. Koledzy może ktoś z Was kojarzy?
 

werf

Active member
Bez reklam
Dzisiaj wpadły mi w ucho kolumny Audium. Niesamowite brzmienie i ten bas :).
Tylko, że nie zapisałem sobie modelu, którego słuchałem. Myślę że były to Audium comp 5 activ. Koledzy może ktoś z Was kojarzy?

Pewnie że tak
 

Attachments

  • IMG_0079.jpg
    IMG_0079.jpg
    28,2 KB · Wyś: 47
  • IMG_0081.jpg
    IMG_0081.jpg
    22,7 KB · Wyś: 47

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Werf dzięki. Ależ takie pudełeczka i tak kapitalnie zagrały. Już o nich trochę poczytałem i wzmacniacz można sprzedać :)
 

werf

Active member
Bez reklam
W tym roku już tak nie zagrały jak 2013,ale faktycznie granie wybitne
MF do sprzedania jak w promocji to biorę : )
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym roku już tak nie zagrały jak 2013,ale faktycznie granie wybitne
MF do sprzedania jak w promocji to biorę : )
Ale jeżeli dobrze myślę to te aktywne tak zagrały? Czy pasywne? Tak to jest. Tyle sprzętu, słuchania i bez notatek już nie pamiętam :(
 
Do góry