Audio video show 2015

werf

Active member
Bez reklam
Wielki nieobecny poprzednich lat zagrało wyśmienicie


upload picture
Tu też było bardzo wybornie ale troszkę taniej


image upload


picture upload

Moje ulubione maluszki


how to take a screen shot

Extra za przyzwoite całkiem nie dużą kasę


screengrab

Atmos,kuchenka mikrofalowa na żywo oraz coś dla Klipschowców


picture upload sites


imagehosting


upload pictures online

Coś dla oka


adult image


posted image

Coroczna porażka


photo host


take a screenshot

Jutro więcej
Ps Stadion to świetne miejsce na taką wystawę,Miło by było jak by organizatorzy pomyśleli o przeniesieniu jej tam całkowicie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzięki Werf, widzę, że jednak będzie fotorelacja :)
Boenicke - dla mnie fenomen. Pamiętam dwa lata temu debiut na AS, potem wybrałem się do dystrybutora do Krakowa - wg mnie coś wspaniałego !!!
Miałeś może okazje posłuchać nowych Bowersów? Jak wrażenia?
Eddielublin, jak wrażenia?
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
B&W pięknie wyglądają. Niestety nie udało się dziś wpaść. W Polsat pokazywali relacje z wystawy. Najdroższy zestaw 7 000 000 zt.!! Nie do końca usłyszałem który. Widzieli cóż takiego? Ciekawie który to zestaw , "w takiej promocyjnej cenę" ??:)
"WERF" dzięki za fotki. Umiesz fotografować , jak na żywo.:cool:
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
B&W pięknie wyglądają. Niestety nie udało się dziś wpaść. W Polsat pokazywali relacje z wystawy. Najdroższy zestaw 7 000 000 zt.!! Nie do końca usłyszałem który. Widzieli cóż takiego? Ciekawie który to zestaw , "w takiej promocyjnej cenę" ??:)
"WERF" dzięki za fotki. Umiesz fotografować , jak na żywo.:cool:

Hmm 7mln grało to podobno góra jak za 100 tyś a wygląda powiedzmy dość kontrowersyjnie
Fotki są jakie są ciemno tam jak w d... i mój tel to nie Nikon
 

Attachments

  • vox582.jpg
    vox582.jpg
    25,8 KB · Wyś: 176

Savron

Well-known member
Bez reklam
Hmm 7mln grało to podobno góra jak za 100 tyś a wygląda powiedzmy dość kontrowersyjnie
Fotki są jakie są ciemno tam jak w d... i mój tel to nie Nikon

Tak, tak. :mrgreen: Reporter powiedział 7 000 000 !!! Bardzo zdziwiłem się. Właśnie ten zestaw. Ja rzadko oglądam Tv. Zabije ci mi , nie pamiętam , albo Polsat albo TVN o 19 dziś. Poszukaj w necie, może i siebie zobaczy cię. :D
"Werf" ja nie żartowałem, naprawdę umiesz fotografować. Ja z naj-naj aparatem nie zrobię tego.:(
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Ja wiem ile to kosztuje,nie byłem na tej prezentacji
Słyszałem rozmowę że gra to jak za 100 tyś

Ps wiele systemów w tych mrocznych pokoikach za perdylion dolarów okablowanych sieciami przesyłowymi do 5500 MW gra jak nawet nie z pod koca a z pod pierzyny.Czy to już HI-end ?
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Jestem już po dwudniowej wystawie, mam kilka fotek i postaram się to jakoś wkleić, ale z góry przepraszam za jakoś bo ze mnie fotograf słaby i światło było do bani tak jak napisał kolega wcześniej...;-(
Na początku upolowane dla drogich kolegów obiecane zdjęcia audiofilskiej wody, żelków i nie tylko …;-) Aby nie było, że odstraszam swym urokiem..;-)

pic hosting

image upload

image url

click image upload

image hosting over 10mb

print screen windows 7

free screen capture software

image hosting

gifs upload
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Najdroższy system na wystawie a może i na świecie wart 7mln zł..;-)

online photo storage

Słuchałem go przez dłuższą chwilę, ale powiem tak; po przejściu i przesłuchaniu wielu zestawów na całej wystawie znalazłem kilka kolumienek, które jak dla mnie grały dużo, dużo lepiej. Nie powiem system grał pięknie ale wartość nie oddawała jak dla mnie jakości. Chciałem usłyszeć na własne uszy jak gra najdroższy zestaw na wystawie i to zrobiłem ale swoją barwą mnie nie zauroczył. Zrobiły to inne zestawy, które wam w skarzę przy kolejnych fotkach.

Najdroższe słuchawki na świecie: 32tyś zł...;-)

images upload

Posłuchałem i w stosunku do moich powiem tak: grają lepszą przestrzenią i czyściej, są dużo naprawdę dużo cięższe i jak miałbym w nich siedzieć dłuższą chwilę to mogło by być męczące. Po 15min. jak zdjąłem to uczucie takie jak bym miał przez chwilę na głowie ze dwie cegłówki. Ale naprawdę warto posłuchać aby mieć rozeznanie do czego można dążyć..... Słuchawki grały naprawdę świetnie, było słychać każdy detal, bas schodził nisko, góra czyściutka. Pytanie czy nie znajdą się słuchawki co oddają to w przedziale np. do 2-5tyś....? Nie jestem maniakiem słuchawkowym ale w gąszczu wszystkich tych słuchawek co były na AS na pewno by się znalazły....
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
UUUUUUU!!! Żona zna czym Ty zajmuje się na wystawie?:D Dobre, dobre. To ja rozumiem. Teraz "Armani" i Piramida oceną.. Ja stawie 4+ , z wyjątek tej, z czymś czerwono-różowym na głowie.:mrgreen:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Teraz kilka fotek z tematyką która nas chyba najbardziej interesuje mianowicie kino domowe.
Na wystawie były zademonstrowane dwa systemy atmos jeden w konfiguracji 7.2.4

how to capture screen

post images
Na mnie zrobiły największe wrażenie dwa potężne 15” subiki

upload pic

Podpięte to było pod:

image hosting no sign up

img host
Obraz tp projektor JVC

adult image upload
Kolumny do atmosa

how to screenshot on windows
Kolumny wokół

windows print screen

Oraz drugi zestaw w innym pokoju 5.2.2

upload a picture

Głośniki schowane za ekranem:

upload images

Projektor Sony 520

upload jpg

Zasilane taką elektroniką :

upload jpg

Kilka fotek z prezentacji z drugiego zestawu ponieważ przy pierwszej było zapalone światło które niszczyło cały urok z obrazu..;-(

screen capture freeware

free picture hosting

Porównując oba zestawy do siebie tylko odnośnie dźwięku nie obrazu to dla mnie nr 1 jest zestaw z kolumnami klipsch. Normalnie ich nie znoszę, drażnią mnie jak nie wiem ale w trakcie prezentacji które odbyłem i to nie jedna a chyba z 5 bo tak mi się spodobał atmos zrobiły na mnie największe wrażenie. Zestaw drugi grał sucho, brak jakiejkolwiek dynamiki, basu to tyle co kot na płakał. Owszem grał ale nie na poziomie który bym chciał mieć w domu. Natomiast klipsch pokazał potęgę, dynamikę i co najważniejsze dwa 15” suby dawały niesamowite ciśnienie na mojej klatce piersiowej. Przez kilka prezentacji zmieniałem miejsce aby jak najlepiej odczuć ww. suby aż w końcu udało się usiąść w pierwszym rzędzie. Efekt jaki się odczuwało to coś w stylu miej więcej taki: przychodzi do nas stary kolega i wita się klepiąc nas w plecy z takim impetem że prawie nam nerki się o klatkę odbiły…. A teraz przestawcie sobie plecy na przód i dostajecie tak od frontu….. Nie wiem jak to określić inaczej ale łupnięcie w klatkę było bardzo odczuwalne…. ;-) Sam atmos wrażenie zrobił tak jak w tamtym roku, czyli bardzo duże. Efekt jaki dają głośniki na suficie był bardzo dobrze słyszany i odebrany przez wiele osób na +. W drugim systemie, nie wiem ale górne głośniki były bardzo słabo słyszalne.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Prezentacja projektora sim za ok 100tyś. Bardzo słabe śwatło i ciężko zrobić zdjęcie..;-(

free upload pictures

hosting images

Odnośnie prezentacji to niestety ale białe ściany zabiły cały urok obrazu. Szkoda pisać. Za to system nagłośnienia grał pięknie. Niecieło tak po uszach jak w przypadku klipscha i można było rozkoszować się filmem..;-)

Następnie mamy prezentację projektora do gier...;-)

image url

uploading images

W pudełku obok leżał taki kolos:

adult image

W jednym pokoju był tylko pokaz projektora 520 od sonego:

upload a gif
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Porównując oba zestawy do siebie tylko odnośnie dźwięku nie obrazu to dla mnie nr 1 jest zestaw z kolumnami klipsch. Normalnie ich nie znoszę, drażnią mnie jak nie wiem ale w trakcie prezentacji które odbyłem i to nie jedna a chyba z 5 bo tak mi się spodobał atmos zrobiły na mnie największe wrażenie. Zestaw drugi grał sucho, brak jakiejkolwiek dynamiki, basu to tyle co kot na płakał. Owszem grał ale nie na poziomie który bym chciał mieć w domu. Natomiast klipsch pokazał potęgę, dynamikę i co najważniejsze dwa 15” suby dawały niesamowite ciśnienie na mojej klatce piersiowej. Przez kilka prezentacji zmieniałem miejsce aby jak najlepiej odczuć ww. suby aż w końcu udało się usiąść w pierwszym rzędzie. Efekt jaki się odczuwało to coś w stylu miej więcej taki: przychodzi do nas stary kolega i wita się klepiąc nas w plecy z takim impetem że prawie nam nerki się o klatkę odbiły…. A teraz przestawcie sobie plecy na przód i dostajecie tak od frontu….. Nie wiem jak to określić inaczej ale łupnięcie w klatkę było bardzo odczuwalne…. ;-) Sam atmos wrażenie zrobił tak jak w tamtym roku, czyli bardzo duże. Efekt jaki dają głośniki na suficie był bardzo dobrze słyszany i odebrany przez wiele osób na +. W drugim systemie, nie wiem ale górne głośniki były bardzo słabo słyszalne.

Super Bipo.
Dzieki za fotoreportaż.
Czy teraz już rozumiesz, co miałem na myśli pisząc o basie "dusiciel", mimo iż ten tylko Cie "klepal"?
Nieśmiało zauważe, że choć Klipsiaki mogą pochwalić się dużą skutecznością, nie można pominąć, co je napędza. Skoro tak duża różnice pomiędzy dwoma zestawami slyszales, a drugie głośniki na pierdziawki nie wyglądają, to nasuwa się pytanie o wpływ "elektroniki". Ciekawe jak inni zadeklarowani przeciwicy Onkyo, odebrali te prezentacje?
 
Ostatnia edycja:
Do góry