Audio video show 2015

sosek

New member
Również pojawię się z połowicą. Narodowy zapowiada się całkiem fajnie. Pomieszczenia są tam większe, to i odbiór powinien być ciekawy.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja będę w sobotę od rana, zaczynam od Sobieskiego. Chętnie bym się z Wami spotkał, gdzie i o której godzinie robicie spotkanie?? Armanig doszła ode mnie wiadomość na priv??

3 DNI
To jak zaczynamy zwiedzanie od rana w sobotę? :D zbiórka przed Sobieskim godzina 10.00 wejście główne? Meldować się kto ostatecznie się wybiera :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ktoś jest jutro?

Tak jak pisałem ja się wybieram jutro również ;) Dzisiaj byłem w dwóch hotelach jutro jadę na stadion. Zrobiłem kilka zdjęć ale jutro dopiero postaram się wrzucić. Krzysiu niechce Cię martwić ale dzisiaj w Sobieskim widziałem tylko 2 piękności które uciekły jak im chciałem fotkę zrobić ale może coś jutro więcej na narodowym będzie... :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Tak, tak oczywiście że o końcówki mocy z dwoma potężnymi trafo każda na swoim pokładzie . ..;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie, zróbcie przysługę kolegom z "prowincji" i wrzućcie trochę fotek....sprzętu AV też :D
 

werf

Active member
Bez reklam

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    30,3 KB · Wyś: 49

Henry

Active member
Bez reklam
Robią wrażenia, w takim pomieszczeniu widać ich gabaryty ;)
dzięki i więcej proszę, a myślę, że nawet prosimy :)
Planowałem być, ale niestety....:(
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tym bardziej żałuję, że mnie tam nie ma, co je napędza?
A powiedz proszę tak szczerze, czy jakość jest adekwatna do ceny... porównując np. do twoich Focali, czy jest aż tak duża przepaść, na którą wskazywałaby cena?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Najnowsze i najdroższe Marin Logany Neolith- już domyślam się jak wypełniają dźwiękiem pomieszczenie, białe Utopie - pomarzyć wolno :)Zazdroszę Wam, niestety w tym roku nie było mi dane... :(
W przyszłym już zabukowany termin :)
PS. Ciekawe ile ten powystawowy Gramofon Marantza? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skoro nas nie ma, to raczej możemy zapomnieć o fotorelacji płci piękniejszej.
Od Bipo uciekają panny, to może Werf przystojniejszy i uda mu się uchwycić kilka fotek ;)
 

werf

Active member
Bez reklam
Tym bardziej żałuję, że mnie tam nie ma, co je napędza?
A powiedz proszę tak szczerze, czy jakość jest adekwatna do ceny... porównując np. do twoich Focali, czy jest aż tak duża przepaść, na którą wskazywałaby cena?

Najnowsze i najdroższe Marin Logany Neolith- już domyślam się jak wypełniają dźwiękiem pomieszczenie, białe Utopie - pomarzyć wolno :)Zazdroszę Wam, niestety w tym roku nie było mi dane... :(
W przyszłym już zabukowany termin :)
PS. Ciekawe ile ten powystawowy Gramofon Marantza? :)

Grały Sopra No2 te białe to 1 niestety nie były podłączone a szkoda
Grande Utopia w tym roku robiła za tło w ilości 1 szt może to i dobrze po latach niepowodzeń
Różnica Henry jest,co prawda nie 5 razy lepiej ale lepiej
Zasilanie to składanka Cyrusa
 
Do góry