Audio video show 2015

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie drugi raz z rzędu, na pierwszym miejscu pokój w konfiguracji z kolumnami i wzmacniaczami PRO AUDIO TECHNOLOGY z procesorem dźwięku dookólnego Trinnov Altitude32 i kapitalnym systemem Kaleidescape.
To właśnie była doskonała jakoś brzmienia, jakiej chciałbym się spodziewać u siebie w domu przy oglądaniu filmów :) 10/10

Zgodnie z przewidywaniami. Zacny sprzęt i brzmienie. W sumie nie żałuje, że nie byłem w tym roku.
W większości powtórka z rozrywki, oczywiście dla tych co byli rok temu.
Tradycyjnie KD niejako "przy okazji", impreza stricte 2.0, a o stereo to już wiemy chyba wszystko, bo ileż można wałkować to samo ; )

Ja na początku przy atmosie z klipschem też się lekko zawiodłem, ale okazało się że mają problemy ze sprzętem. Potem na kolejnych prezentacjach już było lepiej. Odnośnie odczucia subów na sobie, ja na tych demówkach tego nie odczułem, dopiero jak włączyli transy i Mad maxa...;-) Ponadto lepsze wrażenie na mnie zrobiły pod względem atmosa demówki niż np. atmos w filmach.

Widać nie do końca sobie panowie poradzili z prezentacją Atmosa. Szkoda.
Jest cała masa o wiele lepszych materiałów (krótkich scen filmowych) od demówki Atmosa i to już za pośrednictwem DSU!
To są sceny, które zrobiłyby o wiele większe wrażenie na prezentacjach.
Minął już rok i dziwie się, że zostało to potraktowane po macoszemu, a było sporo czasu na zebranie materiałów do kupy.
Scena z Transów o której pisałem już rok temu już dawno została przyćmiona.

Inna sprawa, że większość na targach liczy na szybki efekt "wow", czyli tu stuknie na suficie, tam stuknie i wszyscy happy, a to tylko część frajdy. Atmos przede wszystkim buduje dyskretnie scene, ogólny odbiór jest przyjemnieszy, ale wystarczy "wycharatać" kable od sufitowych z ampli i szybko odczujemy pustke. Na targach nie ma szans na takie porównania.
 

eddielublin

New member
gdzieś w fotorelacji rzucił mi się w oczy pokój Hegla z Gradientami, czy można prosić jakieś szczegóły? Grał H360? Był nowy DAC HD30?
dzięki
edit
to pytanie do Bipo, fotka z postu #113, ale jeśli ktoś jeszcze podzieliłby się wrażeniami to poproszę
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
gdzieś w fotorelacji rzucił mi się w oczy pokój Hegla z Gradientami, czy można prosić jakieś szczegóły? Grał H360? Był nowy DAC HD30?
dzięki
edit
to pytanie do Bipo, fotka z postu #113, ale jeśli ktoś jeszcze podzieliłby się wrażeniami to poproszę

Był nowy H360. Najprawdopodobniej będę miał w Garażu na odsłuchu :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
gdzieś w fotorelacji rzucił mi się w oczy pokój Hegla z Gradientami, czy można prosić jakieś szczegóły? Grał H360? Był nowy DAC HD30?
dzięki
edit
to pytanie do Bipo, fotka z postu #113, ale jeśli ktoś jeszcze podzieliłby się wrażeniami to poproszę

Przykro mi ale nie pomogę w tym temacie..;-( może ktoś inny się wypowie.
 
Do góry