Audio Video Show 2019

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mała, jeszcze ciepła fotorelacja z tegorocznego Audio Video Show.



Monitorki Guru wybitnie jak na swój micro rozmiar. Prezenter na pytanie: „where is the hidden subwoofer?” odpowiedział: “Nowhere, there is no hidden speaker”.





Profesjonalne podkładki pod kable :)





Równie profesjonalne statywy na słuchawki.





Było tez retro, całkiem sprawne i nieźle brzmiące.












Muarak – polski system analogowy. Ma coś z Transrotora i McIntosha, nawet ceny…





Były też audiofilskie żyrafy.







Coś dla fanów Klipscha.











Tomasz Rogula (tyłem) i jak co roku jego legendarne już ZetyZero.. Co ciekawe po krótkiej rozmowie oświadczył, że przechodzi wyłącznie na konstrukcje omnipolarne.





Devialety też wymiatały.











Maluchy systemu Gryphona za 2 mln zł - kolumny Kodo.









Wilsony. Żeby jeszcze tylko wyglądały jak grają…





Która godzina?













Logiczne umiejscowienie kabli to logistyczne wyzwanie, czyli kabelkologia stosowana.





Acoustic Dream to jedno z wielu marzeń po wystawie.




Bezapelacyjnie, jednogłośnie brzmienie nr 1 wystawy to system TAD za około 300 tys. zł (kolumny TAD Evolution One 1 TX80 tys. zł i trzy klocki po 17 tys. Euro; wzmak TAD M1000 w bi-ampingu oraz cyfrowe źródło TAD D1000 mk2 i Compact Evolution One).







Dla kontrastu największym zawodem szumnie zapowiadany od wielu miesięcy najdroższy obecnie soundbar – Sennheiser Ambeo











Kolumny Franco Serblin Accordo Essence
























































Acapella Campanile - kolumny z tweeterem plazmowym
























































































MBL RadialStrahler 101 X-treme










Kolumny Rockport Lyra (800 tys. zł)



















Najdroższy gramofon na świecie - Transrotor Artus za 600 tys. zł z całkowicie odsprzęgniętym talerzem.






















Przepraszam, jeśli ktoś przez przypadek znalazł się na zdjęciach. Było to działanie niezamierzone i w takim tłoku nieuniknione. Nie wszystko udało się wykadrować i usunąć. Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację, proszę o info na PW.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Super relacja.
Co prawda miałem już przedpremierowy pokaz :D ale niech inni też nacieszą. Ja tym razem odpuściłem, a raczej zapomniałem.
Ostatnią fotkę na banerze co rok fotografuję, rozumiemy się bez słów widzę :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Również dziękuję koledzy za wspólne spotkanie,
Co tam Audio Show... Chmielnik rządzi... :)
Ps.frytki o północy to nie jest to co mój żołądek lubi, ale to co było wcześniej strawił bez problemu... :) Borixon może wkońcu dotarł na wystawę bo dzień wczesniej wyglądał jakby się troszkę nie wyspał... :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W tym roku chodziliśmy całą ekipą po pokojach i fotki robił KR więc nie ma sensu powielać. Ja zrobiłem tylko kilka.
Na zdjęciu dwa monobloki, które dały energie na przejście całej wystawy dla zwiedzających… ;-)
website for uploading photos

Kino dolby atmos 5.2.4 zbudowane na Focalu napędzane Naim– brzmiało to rewelacyjnie dla mnie ..;-)


image ru

Co do stereo, w tym roku rewelacyjnie zagrał dla mnie zestaw w pokoju TAD, co by tam nie leciało grało super. Dodatkowo nowe pylony w Sobieskim również jak dla mnie zagrały bardzo dobrze. Tradycyjnie Gato pełna referencja, malutkie kolumienki a grały tak że aż nie chciało się wychodzić.
W kinie zaskoczył mnie zestaw Focala, grało to naprawdę super. Ponadto zastanawia mnie mocno taga harmony, nie wiem jak oni to robią ale czego oni tam nie wystawią to gra rewelacyjnie. W tamtym roku wystawili monitory z najwyższej serii a w tym roku jakieś kolumny podłogowe i grało to przyjemnie. Za każdym razem wracam do nich i sobie słucham różnych kawałków. I podobnie jak w Gato czego tam nie puszczą gra bardzo dobrze a kosztuje 10razy mniej… tyle że nazywa się Taga. Obserwuje ich już od kilku lat i ani razu mnie nie zawiedli na wystawie.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Po jednych z targów wróciłem tak zniesmaczony, że jako głupi żart napisałem, iż niedługo nawet pod kable zrobią specjalne podstawki by poprawić brzmienie. Nie wiem co napisać...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Biznes jak każdy inny, lanie wody, marketing, otoczka i pozycjonowanie jakości sprzętów ceną.
Naiwnych nie brakuje, zresztą tu na forum mamy kilku takich.
Ma się świecić, błyszczeć i musi być drogie, bo jak drogie, to gra. Wiadomo.

Dla mnie od lat niekwestionowanym królem brzmienia (w cenie premium) jest TAD i jak widzę, Koledzy również docenili. Reszta to chybił trafił, tony elektroniki, wijące się węże, listwy w cenie dobrego telewizora i wchodzisz do pokoju obok pt. "Vintage" i 30 letnia skrzynka z poczciwym zasilaniem deklasuje cały ten bajzel.

Chodzę od lat i na palcach jednej ręki zliczyłbym sprzęty za które mógłbym w napływie bogactwa z czystym sumieniem zainwestować.
Impreza fajna, ale po latach wnioski nasuwają się same.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Bywałem przez kilka lat jako przedstawicil Marantz, potem z ciekawości i by spotkać kumpli z branży. Teraz już nic mnie nie przekonuje by marnować długi łikęd.
 

werf

Active member
Bez reklam
O jednak jest relacja : ) a ja gł... wrzuciłem w 2018.
Małe sprostowanie co do kina na Focalu,nie buło napędzane naimem a ich firmowym amplitunerem za 80 tyś.
Stereo szło z Naima w tym roku z powodzeniem.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Co do projektorów to moim zdaniem tylko jeden pokój był w miarę przygotowany tj HCX. Przy Sony jak zwykle odpuscili z zaciemnieniem i wyszło słabo i dominowały szarości choć wiem że ten projektor świeci dużo lepiej bo go miałem. W HCX przynajmniej JVC miał szansę zaswiecić w miarę ok bo wiadomo że to też nie jest jego szczyt możliwości. Dodatkowo ja bym ustawił i dopieścił ustawienie i zbieżność paneli SXRD dla poprawienia ostrości bo dla mnie one były nie ustawione ale ja już mam zboczenie na temat jakości obrazu i czepiam się pierdół. .. :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Największe powodzenie AS przez pierwszą godzinę to krówki :


Bylo dużo więcej ale nie załapały się na zdjęcie :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Również dziękuję koledzy za wspólne spotkanie,
Co tam Audio Show... Chmielnik rządzi... :)
Ps.frytki o północy to nie jest to co mój żołądek lubi, ale to co było wcześniej strawił bez problemu... :) Borixon może wkońcu dotarł na wystawę bo dzień wczesniej wyglądał jakby się troszkę nie wyspał... :)

Ty byś nas w niedziele widział....

Dzięki za spotkanie!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chce się jeszcze komuś tam jeździć?
Ja już odpuszczam, ileż można słuchać w kółko tego samego.
Stereofonia generalnie stoi, nic od lat w temacie stereo się nie zmieniło.
Jedynie model, dizajn i ceny. Wokal dalej ten sam... ; )
Wolę już pójść na koncert i na żywo posłuchać.

Za to chętnie bym się przeszedł na targi CEDIA o wiele ciekawsze i w przeciwieństwie do stereo postępowe technologie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mówisz ? ;)
Screenshot_20221007-153132_YouTube.png
 
Do góry