Audio show 2016

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig ja bylem trzy-cztery razy i zawsze było porównywalnie , ba nawet czasem było tak (a przynajmniej takie wrażenie odniosłem) że w tych samych pokojach ten sam sprzęt był wystawiony... i generalnie dużo firm wystawia ten sam sprzęt - chyba że coś wyjdzie nowego.. a wiadomo co rok nowe kolumny czy wzmacniacze nie wychodzą.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nareszcie mamy już na rynku filmy, odtwarzacze oraz projektory UHD więc będzie co oglądać a nie tylko same dema.. ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, wiem. Dlatego zdarzy się, że robię roczną przerwę.
Ale tu już nawet nie tylko o sprzęt chodzi, a o samą prezentację.
Za mało tam instalacji stricte do KD, a jedna/dwie salki to za mało jak na taką imprezę.
Sposób prezentacji systemów do KD też nie do końca mi pasuje.

Przedstawiciele/sprzedawcy popularnych firm (jak): Onkyo, D&M, Pioneer itp./itd. nie kwapią się specjalnie do prezentacji działających systemów w umiarkowanym budżecie. Owszem, są, ale stoją gdzieś z boku podświetlone lampką z Ikei.

Ja rozumiem, że to audio "show" i ma robić wrażenie, ale zdecydowana większość zwiedzających to "typowi" pasjonaci z umiarkowanym budżetem.

Nie widzę tam topowych ampli (np.) Marantza z prezentacją wybranych fragmentów pod system wielokanałowy.
Gdzie prezentacje Denka, Yamahy, Pionka itp.
Chciałbym to wszystko widzieć/słyszeć w jednym miejscu, a nie latać po salonach na mieście.

Za to mamy systemy KD (też, tyle co kot napłakał) idące w setki tyś.zł. i fajnie, to genialne rozwiązania, ale ileż można marzyć. Te 5-10 dodatkowych salek z "budżetowym" sprzętem to jest coś, co chciałbym widzieć (podłączone z odpowiednią prezentacją) na targach.
Właśnie na te sprzęty realnie nas stać, to o nich tutaj rozprawiamy przez cały rok, a tak? Podziwiamy, marzymy, podziwiamy, marzy... i tak co roku ; )
 

vectra1

Member
Bez reklam
Może w tym roku się uda...?

Krzysiek myślę, że w tym roku możemy połączyć nasze moce
0208677.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Już widzę te biegnące tabuny...

free image host


Do salki Marantza...:)
O proszę nawet Piramida się zdecydował i twardo w obstawie pochód prowadzi :D


Może w tym roku uda nam się zebrać do kupy i co nieco posłuchać, pooglądać, a na koniec na jakieś afterparty wyskoczyć ;)
Jak moje plany się nie zmienią, to chętnie.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Wariaty! :) Super by było gdybyśmy się zebrali większą grupą.
After party jak najbardziej ;-) W Stolicy można się zabawić :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig raczej nie doczekasz się żeby na AS były sale z zaprezentowany systemem do KD ... to jest typowa pokazówka żeby ludzie zobaczyli jakie "cudeńka" można zrobić, które kupi 1 osoba na kilka tysięcy osób zwiedzających.. a patrząc że naprawdę wiele firm pokazuje niemalże to samo to jak dla mnie ze dwa lata trzeba zrobić przerwy i jak wejdą jakieś nowe kolumny to wtedy tam się pojawię..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No raczej, w końcu do "show", ale szkoda.
Sprzedawcy sami sobie strzelają gola i tracą potencjalnych klientów, no chyba, że te wszystkie "HajEndy" tak się sprzedają, że ho ho.

Wariaty! :) Super by było gdybyśmy się zebrali większą grupą.
After party jak najbardziej ;-) W Stolicy można się zabawić :)

Chyba w Sogo ;)
Już to któryś rok planujemy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Co roku na pewno nie ma sensu jeździć - 90% tego samego. Ja już mam 2 lata przerwy, więc w tym roku wypadałoby się pojawić. By zwiedzić wszystko w jeden dzień (już nie piszę "posłuchać") trzeba było się zdrowo nabiegać, mały to ma sens. Wolę zostać na dwa dni, a dotychczas hotele dla uczestników oferowały dobre ceny za nocleg. Wtedy można poszaleć ;)
Z resztą nie tylko uczestnicy szaleją. Nie wiem jak Wam, ale mi utkwiły w pamięci jednoznaczne zapachy alkoholowo-imprezowe w niejednym pokoju tuż po otwarciu, skacowani przedstawiciele... ;) Można było z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że w piątek się działo ;) Swoją droga niezły paradoks - przedstawiciel na kacu puszczający głośną muzykę ;)
Zabieramy hostessy i ruszamy w stolicę ;)

PS. To coś w środku to na fotce wyżej to na pewno kobieta? :D
Wybacz Piramida, ale ja jednak mam inne gusta :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry