Przełęcz ocalonych (2016)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajny, ale Nolan to Nolan i tutaj faktycznie, oby nie szedł w tą stronę co Przełęcz, to inna bajka i niech się trzyma swojego warsztatu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że to będzie inny film.. żartuję sobie.. to inny reżyser i inaczej patrzy...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ważne jest jedno żeby na tyle był dobry żeby obu nam podszedł w takim czy w innym stopniu :- )
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wczoraj zaliczyłem ten film, powiem krótko dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych jakie ostatnio widziałem. Po ocalonym stawiam go na 2 pozycji.
Sama fabuła spodobała się zarówno mi jaki mojej Żonie.
Obraz przeciętny, są filmy zrealizowane lepiej ale za to dźwięk malina. Efekty strzału i przemieszczajacych się pocisków z kolumny do kolumny coś pięknego. Poziom zbliżony do Ocalonego ale efekt oddania strzału jednak w Ocalonym jest dużo lepiej oddany.
Reasumujac film ogląda się super, efekty zrealizowane bardzo dobrze dlatego gorąco polecam dla osób które jeszcze go nie oglądały. Obowiązkowa pozycja dla kinomaniak ów.. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zerknij na ten fragment, Piruś wrzucał. Mnie to rozłożyło.
Nie zauważyłeś tego? ; )

Polecam teraz Dunkierkę Nolana, o wiele lepszy, a już na pewno bez akcentów humorystycznych.

[youtube]gRPy4nGmdrU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig ja myślę że wiele osób tego nie zauważyło bo jak się oglądało całość filmu to jednak odczucie jest deko inne niż sam ten fragment, który Piramida wrzucił.. Co nie zmienia faktu, że dla mnie ten film jest bardzo dobry.. Choć Ocalony dla mnie jest lepszym filmem tak jak i dla Bipo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego napisałem w innym wątku, że po tej wrzucie inaczej to widzę jak podczas seansu.
Co prawda pierwsza połowa filmu to typowe pitu-pitu i zupełnie nie moja bajka i momentami nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, ale sceny batalistyczne i ogólne przekaz jak najbardziej na plus.
Widowiskowa pozycja i siłą rzeczy się ludziom podoba.

Ja wolę mimo wszystko podejście Nolana, chociaż to dwa różne światy.

Co do ZombieSS, to widziałem to jakiś czas temu w tv.
Ten absurd jest bombowy, podobało mi się ; )
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Choć Ocalony dla mnie jest lepszym filmem tak jak i dla Bipo.

Przeczytałem książke Marcusa - Przetrwałem Afganistan i wiesz co? Po nim film wydaje mi sie ubogi w akcje. Jest okrojony o 1/4 conajmniej niż to co przeżył ;)
Z ciekawostki ci powiem, że Axe nie zginał jak w filmie, od kiedy zostali rozdzieleni z marcusem prawdopodobnie walczył sporo czasu bo gdy go znaleźli martwego i to daleko od miejsca w którym ost raz był z Lutrelem ubogiego o ponad dwa magazynki mniej naboi. Niestety dostał w głowe kilka razy :/ dobijali go.
Polecam ci książke
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To muszę przeczytać...dzięki za info...Książka z reguły jest lepsza od filmu...nie wiem dlaczego tak jest ale często tak bywa....
 
Do góry