Sansei wita się ;)

Sansei6

Member
Bez reklam
Witam o tym forum dowiedziałem się od szwara, który bardzo polecał wasze forum jako pełne fachowości ;) Moją życiową pasją jest Formuła 1 (głównie) jakiś czas temu interesowałem się dość mocno także różnymi sprawami związanymi z RTV (sprawy związane z TV, podłączeniami, okablowaniem, video- jeszcze za tamtych czasów :D oraz róznymi możliwościami konfiguracji wykorzystywaniem wszelkich opcji itp,) obecnie zdaje sobie sprawę, że niebędąc kilka lat na bieżąco, jestem mocno w tyle z tym co jest na rynku itp. Nie ma co się oszukiwać głównym powodem dla którego się zalogowałem to to, iż przymieżam się do zakupu nowego TV nie będę ukrywał, że obecnie preferuję jakąś plazmę coś koło 42 cali i skłaniam się ku Panasonic'owi, mam już sporo nagrywarkę dvd tej firmy (model DMR-EH50) od ponad roku i jestem zadowolony, ogólnie ta marka kojaży mi się jaknajlepiej z tego rodzaju sprzętem - jak tv ;) ale oczywiście chętnie przyjmę wszelkie rady, powiem odrazu, ze mam może dziwny plan ale już taki jestem, że sporo planuję :D a mianowicie zakupu mam zamiar dokonać do końca maja 2008 i za cenę około 8000zl i już chcę się zacząć oriętować co i jak dzięki pomocy ludzi z tego forum, no i mam nadzieję nie kończyć (po tym zakupie) mej aktywności na forum, ale się rozpisałem, sorki, jakby coś jeszcze to proszę pytać, chętnie odpowiem. Pozdrawiam i do "poczytania" w miłych dyskusjach ;)

EDIT: Dodam jeszcze, że lubię kino itp, ale na prawdę sporo czasu spędzam przed laptopem i oczywiście Tv <- oceniałbym tak średnio na około 6-7h dziennie, a jeszcze do pracy chodzić niestety trzeba :mrgreen:
W weekendy to już czasu nie liczę :grin:
 
Ostatnia edycja:
Do góry