uszanowanko...:-)

aidap

New member
Dzień dobry...;)

jestem kobietą, która kupiła sobie toshiba 37WL67Z - ot tak w ciemno
nie znając - parametrów, możliwości i.. nie mając fiołkowego pojęcia
sprecyzowanych oczekiwań od w/w telewizorka ;-)


teraz jak przysłowiowy polak po szkodzie, szukam wiedzy wśród profesjonalistów
po cichutku podczytuje Wasze wypowiedzi... tylko czy od nich - będe ciut modrzejsza w rtv wiedzy?

to, czas - oceni

Miło mi Was poznać Koledzy!
 

Hawkmoon

New member
modrzejsza (od słowa "modra" - czyli bardziej niebieska) to raczej nie będziesz :p
Ale wiedzy na pewno sporo łykniesz, nie od takich jak ja "po prostu klientów szukających wymarzonego... no właśnie sami nie wiedzą czego", ale od znawców takich jak choćby kiki, ar2, blackninja, arecki i wielu, wielu innych Prawdziwych fachowców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą na tym forum. Tak więc witamy wśród nas :D:D :D
 

aidap

New member
Hawkmoon napisał:
modrzejsza (od słowa "modra" - czyli bardziej niebieska) to raczej nie będziesz :p
;)he he... a jednak jak zechcę:rolleyes: to się zniebieszczę


Ale wiedzy na pewno sporo łykniesz, nie od takich jak ja "po prostu klientów szukających wymarzonego... no właśnie sami nie wiedzą czego", ale od znawców takich jak choćby kiki, ar2, blackninja, arecki i wielu, wielu innych Prawdziwych fachowców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą na tym forum. Tak więc witamy wśród nas :D:D :D

dziękuję...
za zaproszenie - do buszowania po tematach i, za azymut, Kto jest godny "lustrowania"

p.s.
a, za błąd oczywiście przepraszam...:(

 
Do góry