Co kupić? 50"100Hz

Siuba

New member
Witam,
Nie mam wielkich wymagań co do TV. Szukam czegoś do 5K, najlepiej do 4K.
Pewnie rzeczy to dla mnie podstawa i nie mogę z nich zrezygnować. Oto ono:
-Przekątna minimum 48 cali, maks. 50 cali. (odległość oglądania to 1.5 m - 3 metrów)
- Obrotowa podstawa, bo pokój ma ograniczenia i nie da rady postawić TV gdzie indziej jak na półce. A inaczej kąty patrzenia będą zbyt duże.
- 100Hz to minimum minimoris, skoro stary TV ma 100Hz, a lubię patrzeć na sport.
- Powłoka antyrefleksyjna albo taka, która gwarantuje minimum odbić, bo na całej długości pokoju mam okna.

Dodatkowo ewentualnie:
Dobrze by było, aby TV miał dobry dźwięk przestrzenny, co najmniej jak w moim TV z 2008 r.
Przydałby się pilot z łącznością radiową, podświetlany.
Ładny design TV mile widziany.
Zależy mi na jak najlepszych kolorach.
TV powinien posiadać wejścia: HDMI, USB, czytnik kart pamięci. Nie wiem czy jeszcze robią, ale kiedyś w Toshibach było wejście na płyty DVD - fajna opcja.
Co do marki nie mam wymagań.
Co proponujecie?
 

Siuba

New member
Powłoka i podstawa

Czy ten LG ma jakąś powłokę antyrefleksyjną i obrotową podstawę?
Proszę też o informację co do warunków ewentualnego zakupu. Co jest w pakiecie i jaka jest cena modelu w Państwa sklepie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma podstawę centralną.
Cena 2899 zł dla niebieskich plus dodatkowo pakiet gratisów.
Warunki dowolne.
Napisz na PW, dostaniesz wszystkie informacje.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Jest tylko jeden "mistrz" w tej klasie. SONY 49XH9505. Drugi to SONY 49XH8505. LG 49NANO863 faktycznie ma matrycę 100Hz ale IPS.

Poczytaj, poszukaj i wybierz.
 

Siuba

New member
Tak, chyba, że jest taki TV, który działa dobrze bez 100Hz, ale to raczej trudne. Moje zainteresowanie wzbudził niedawno OLED 865 - wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ale nigdzie go nie ma w sprzedaży, a podstawka z 855 nie pasuje mi do wystroju.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest w sprzedaży Oled 865 od ręki. Rewelacyjny model.
Masz w specjalnej cenie dla niebieskich z pakietem.
 

mikestanley4

New member
l be too great.
- 100Hz is the minimum of a minimum, since the old TV is 100Hz and I like to watch sports.
- Anti-reflective coating or one that guarantees a minimum of reflections, because I have windows along the entire length of the room.

Additionally possibly:
 
Do góry