Witam i o poradę pytam

Lasek81

New member
Witam wszystkich i z miejsca proszę o fachową poradę.

Mam zamiar kupić niebawem nowy tv. Bardzo proszę o pomoc w wyborze między dwoma modelami Samsung UE60KS7000S czy Sony KD-65XE8577 . Zakładamy że różnica w wielkości nie ma tu znaczenia. Chodzi mi jedynie o możliwości telewizora i inne walory użytkowe.

Oba kosztują w tym momencie 5999 PLN w jednym z sieciowych marketów.

A może coś innego w tej cenie co by było lepsze od dwóch wyżej wspomnianych? Może Samsung UE65MU8002T?

Z góry dziękuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 6299 zł masz już modele z kropkami kwantowymi - Philips 65PUS8303
Za 6299 zł masz jedyny model z pełnym podświetleniem - Philips 65PUS8102

Z Twoich wybrałbym Sony 65XE8505 za 5750 zł
 

Lasek81

New member
Za 6299 zł masz już modele z kropkami kwantowymi - Philips 65PUS8303
Za 6299 zł masz jedyny model z pełnym podświetleniem - Philips 65PUS8102

Z Twoich wybrałbym Sony 65XE8505 za 5750 zł

A czy ks7000 nie jest także z kropkami kwantowymi?
Dlaczego akurat wybór padł na 65xe8505 ? I czemu nie xe8577? Nie jest tak że droższy to lepszy?
 

Lasek81

New member
Ok. Kupiłem***ostatecxnie SAMSUNG UE65MU8002T.***

Ale teraz mam inny problem. Generalnie po godzinach spędzonych nad kalibracją obraz muszę przyznać jest niezły. Oglądanie meczy MŚ daje dużą frajdę.

Zauważyłem jednak, że przy szybkich scenach w meczu gdzie obraz szybko się przesuwa na ekranie pojawiają się pionowe ciemniejsze pasy, które czasami są mnie lub bardziej widoczne. Im jaśniejszy obraz tym bardziej się to rzuca w oczy. Jak obraz jest nieruchomy to nie ma żadnych pasów.***

Mam wrażenie że w jednym miejscu pas jest cały czas ale są też inne miejsca gdzie się one pojawiają. I nie jest tak że są one mega widoczne ale widać je bez dwóch zdań.***

Czy to jest jakaś wada matrycy czy tak musi wyglądać? Tv kupiłem w Media Markt i mam 2 tygodnie na zwrot/wymianę. Mocno się zastanawiam co z tym zrobić.***
 
Do góry