witam

kocur108

New member
Jestem z Pabianic k Łodzi chciałbym kupić jakiegoś porządnego LCD na długie lata liczy się wyrób nie firma
-oglądał będę z odległości 3-3,5m czasami bliżej czyli chyba 37"do 42"
-chyba zdecydowałbym się na technologie 100Hz przynajmniej na zdjęciach jest duża różnica i chyba lepiej wybrać 100Hz niż FullHD
-moje środki to max do 6600 (długo zbierana kasa także chciałbym ją wydać rozsądnie)
- sygnał to przede wszystkim SD czyli antena zwykła, cyfra+ i DVD kiedyś w przyszłości może tuner SAT HD oraz może czytnik DVDHD lub Bluray
będę wdzięczny za wszelkie sugestie co do wielkości oraz modelu
myślałem o 37RD2e lub 42RD2e ale nie jestem zdecydowany na 100%
liczę na cenne rady
pozdrawiam wszystkich
 

kocur108

New member
witam
-obraz z bliska mniej drży
-trwałość LCD jest dwa razy dłuższa niż plazmy
-niewypalają się tak nieruchome elementy czyli np 1 programu pierwszego
-mniejsze zużycie energii
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trwałość... dwukrotnie dluższa to jest 20 lat... :) a za 5lat plazme jaka kupie dam pewno do pokoju obok... :) bo bede czatowal na OLED, pozdr.
 

kocur108

New member
ja kupuje telewizor na conajmniej 10 lat dlatego chcę dokonać właściwego wyboru
ale najbardziej mnie odtrąca od plazmy wypalanie powidoków a jeśli chodzi o jakość że plazma ma lepszą to dlatego chciałbym kupić LCD 100hz
pozdro
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
kurna :) kompy macie po 500 wat zasilacze i pewno chodza caly dzien a sie plazmy uczepili ze duzo pradu ciagnie... :) tyle samo co wlasnie komp, a na pewno mniej niz zamrazarka :) i mam pytanko te lampy w lcd to ile pociagna lat?? Jaka jest jej struktura i wytrzymalosc? Pozdr.
 

kocur108

New member
tak zgadzam się z tobą że prod zużywają inne urządzenia, w tym LCD nawet niech to będzie że tyle samo co plazma ale te powidoki to jest makabra a LCD choć też mu to grozi ale nie w takim stopniu co Plazma
 

zerard

New member
JA BYM WYBRAł LCD :eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k:WYTRZYMAłOść LAMP JEST NA JAKIEś 15,18LAT WTYM CZASIE ZDążYSZ WYMIENIć NIE JEDEN TV
 
Ostatnia edycja:
Do góry