Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Przywitaj się :)Jesteś nowym użytkownikiem??? Przywitaj się z nami w tym dziale

Wróć HDforum > Początek > Przywitaj się :) > Witam z nadzieją
Odpowiedz

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: May 2007

16-05-2007, 18:04
Domyślnie Witam z nadzieją

Witam serdecznie... Jestem Paweł z Łodzi (jak to mowia na necie:znowu łódź) fajnie ze istnieje takie forum, dzieki niemu zweryfikowalem swoja wiedze, ogladalem tylko Philipsy ( tylko ten model mnie inspirowal : 42PF9731D/10 za 9500zl) a teraz zapragnalem miec Pionka 427xd(a) choc Panas PV60 tanszy i wlasciwie to ograniczylem juz swoj wybor tylko do tych dwoch marek,choc bede sie przygladal innym tez... na pewno plazma, bo udoskonalona technologia wyswietlacza zegarka elektr jakos mnie nie przekonuje... no nic trza zakasac rekawy idzie sezon truskawkowy, trza sie przetarzac z m-c na kolanach zeby pozniej usiasc wygodnie w fotelu z pilotem Narazie przygladam sie Pionkowi, chyba nie przeplace na xd tylko wezme xa za 6500 zl na co mi naziemna cyfrowa... skoro i tak mam satelite i tuner dreamboxa 7020Si i w przyszlosci planuje 8000 model ale jakos sie ociagaja z wydaniem, Poki co plazma 42 cale (odleglosc do tv mam 5 metrow) i najlepiej bez dzwieku albo bez rewelacji zeby nie przeplacac bo i tak jade direct optykiem z tunera do ampli Yamaszki i bedzie glownie sluzyc do ogladania standardowych progsow bo moj model dreama nie obsluguje HD, jak wyjdzie to sie dokupi. Poki co bede Was tu odwiedzal czesto i czytal uwaznie za i przeciw, pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytatem
listek2000 jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
17-05-2007, 01:45
Domyślnie

oczywiście - Pioneer to jest to , ale wybieraj ciut drożej z gwarancją ogólnopolska - unikniesz wielu kłopotów w przyszłości.
Przy twoich Warunkach to zdecydowanie najmniejszy rozmiar.
Do takiej odległosci sprawdź koniecznie - 56 HD Ila za 7350 zł
Ponieważ kupujesz na lata - będziesz zachwycony jakością .
Ale sprawdź przed zakupem.

Ostatnio edytowane przez kiki ; 17-05-2007 o 01:48
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Klub HDTV.com.pl

24-05-2007, 22:47
Domyślnie Jednak 50"

kurna odpadl na pewno "sam se ciung" teraz mnie zaskoczyl kolo z pionkiem ze buczy syczy itd... no ale ponoc wszystkie plazmy bucza... w sklepie to nie teren do takich testow... wiec na ile to buczenie jest slyszalne, czy przeszkadza, do czego by to porownac... acha nie kupuje juz 42" przerzucilem sie na 50tke bo truskawki dobrze obrodzily i chodze kolo 50ek... narazie faworyt 507xa bo po co przeplacac xd za digitala naziemnego, ktorego nie uzyje, pozdr. AAA i jeszcze jedno ... LCD w slonecznych pokojach to chyba katastrofa, totalna jedna ciemna plama, tak przynajmniej w sklepie sie to prezentuje... zreszta podobnie jest na monitorze PC a to chyba podobna technologia... wyswietlacza zegarka elektr.
Odpowiedź z Cytatem
listek2000 jest offline
reklama

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
25-05-2007, 03:25
Domyślnie

Ponieważ jednak dobre truskawki bo obrodziły - to 50 plazma Pioneera spełni spokojnie wszystkie oczekiwania. I nie wiem co to znaczy
" buczy " ?
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Member

Meldunek: Dec 2005

25-05-2007, 09:48
Domyślnie

listek2000: "AAA i jeszcze jedno ... LCD w slonecznych pokojach to chyba katastrofa, totalna jedna ciemna plama, " No, różne rzeczy na temat LCD napisano, ale takiej bzdury to jeszcze nie czytałem.
Odpowiedź z Cytatem
gabor jest offline
Klub HDTV.com.pl

25-05-2007, 16:19
Domyślnie

no bylem w wlasnie w sklepie w sloneczny dzien i gdzie duzo slonca wpadalo do srodka, o obraz byl zamglony... zreszta nie zaskoczylo mnie to bo mam lcd monitor PC i jak jest ostre slonce w pokoju to musze kontrast na maxa dac... wybieram sie do m1 na wielkie porownania bo trza bedzie za m-c cos kupic... pozdr.
Odpowiedź z Cytatem
listek2000 jest offline
Member

Meldunek: Dec 2005

27-05-2007, 12:47
Domyślnie

A ja oprócz monitorów LCD mama również dwa telewizory LCD /Philips i Sony Bravia/ i to w nasłonecznionych pokojach.
Odpowiedź z Cytatem
gabor jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania