Pilot logitech

endriukokot

New member
Witam jestem tutaj nowy , pozdrawiam wszystkich . Proszę o pomoc .chodzi mi o konfigurowanie pilota harmony touch . Tego pilota konfiguruje sie za pomacą strony myharmony.com , tylko jest jeden problem , otwierając ta strone okazuje sie że wszystko jest po angielsku czy wie ktoś może czy ta strona jest po polsku.:?:
 

babus

Member
Witam.
Nie patrz na język. Musisz utworzyć konto i zalogować się do myharmony.com, później podczas konfiguracji i wybraniu lokalizacji będziesz miał język polski. Tak zgaduję :wink:. Mam harmony one i tego konfiguruje się przez harmony remote. Nowsze piloty, touch, ultimate, elite, tylko myharmony.com.
Link do instrukcji pilota harmony touch, jeśli nie masz warto się zapoznać:
http://www.logitech.com/assets/46436/9/harmony-touch-user-guide.pdf
 

Carno

New member
Witam.
Nie patrz na język. Musisz utworzyć konto i zalogować się do myharmony.com, później podczas konfiguracji i wybraniu lokalizacji będziesz miał język polski. Tak zgaduję :wink:. Mam harmony one i tego konfiguruje się przez harmony remote. Nowsze piloty, touch, ultimate, elite, tylko myharmony.com.
Link do instrukcji pilota harmony touch, jeśli nie masz warto się zapoznać:
http://www.logitech.com/assets/46436/9/harmony-touch-user-guide.pdf
Ja mam Harmony Ultimate One i programik konfiguracyjny nie jest w ojczystym języku ani pilot. Który najnowszy z Logitecha ma programik w PL i polskie menu pilota?
 

brio11

New member
Panowie i Panie,
Jestem właśnie w trakcie budowania małego smart TV room. Sterowanie TV, konsolą, soundbarem, radiem itp. Do sterowania głosem wybrałem alexe echo dot 2, obecnie stoje przed wyborem pilot i zastanawiam się co wybrać, a parę opcji jest. Jest coś co polecilibyście szczególnie np. harmony hub lub broadlink RM2?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja mam Harmony Ultimate One. I jeszcze teraz szykuje sie do kupna wrrsji Elite.
Polecam w 100% bo mam 10 czy 12 pilotow w szufladach i ten jeden mi obsluguje wszystko.
Tak prosty w obsludze ze nawet moja 3 letnia corka sama sobie Bluraya wlacza i bajki oglada z NASa.
Wystarczy wszystko dobrze zaprogramowac na kompie i sie cieszyc prostota obslugi.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Alf2

New member
Miałem kilka lat Harmony One, teraz 650, ale przymierzam się do modelu Elite- może na Black Friday coś się trafi na Amazonie niemieckim.

Nie wyobrażam sobie obsługi sprzętu bez pilota uniwersalnego...
 

caporeira

New member
Witam,

nie znalazłem żadnego odpowiedniego działu a poszczególne tematy odnoszą się do innych konkretnych modeli pilotów firmy Logitech.

1.Mam taki problem, że po wejściu w edycję "aktywności" nie mogę jej edytować :(
https://www.dropbox.com/s/7jhzn3id8raqjic/harmony1.png?dl=0

Stąd moje pytanie, jak usunąć pozycję nr 3 ? - bo potrzebuje tylko przełączyć wejście HDMI na amplitunerze i nie potrzebuje po to włączać ampli.

2. Drugie pytanie, czy da się jakimś przyciskiem na pilocie przełączać się pomiędzy pilotami ? Jak to skonfugurować ?

PS. Myślę fajnie by było zrobić jeden zbiorczy temat dla pilotów z serii Logitech Harmony
 
Panowie jak to jest z szybkością działania LOGITECH HARMONY ELITE? Mam obecnie już od kilku lat pilot Harmony 700 i myślę o wymianie właśnie na LOGITECH HARMONY ELITE włącznie z HUBem. Tylko nie chciał bym się zawieść jak chodzi o opóźnienia pilota np podczas skakania po liście kanałów. Oczywiście w swoim pilocie mam opóźnienia zmniejszone do minimum ale w porównaniu do oryginalnych pilotów to jest duża różnica.
 

Alf2

New member
Podłączam się pod powyższe pytanie.
Mam model 650 i chciałbym sterować nVidia shield, który używa tylko BT.
Nie wiem, czy dokupić czujkę IR Flirc za 100 zl czy zmienić na model Companion (400zl) lub Elite(800zł), aby obsługiwać oba IR i BT?
Ma ktoś jakieś doswiadczenia w tym temacie?
 
Mi udało się wszystko poustawiać w połączeniu z Shield + Flirc + Harmony 700. Działa dobrze (nie idealnie). Pilot oryginalny od shielda działa dużo szybciej. Ale jak się chce zaoszczędzić wydając około 100zl na Flirc trzeba rozumieć że idzie się na kompromis.
Zastanawia mnie jedynie czy użytkownicy pilotów z serii Elite podłączonych Bluetooth reakcja na pilota jest równie szybka co na oryginalny?
 

Alf2

New member
Ja byłem skłonny kupić nowego pilota (Companion lub nawet Elite), lecz zacząłem drażyć temat mocniej i okazało się, że pilot Logitecha obsługujący Irda może obsługiwać równiez shielda obsługującego tylko BT[emoji106].
Uruchomiłem na tv i shieldzie obsługę CEC i przy pomocy pilota tv (i rownoczesnie pilota amplitunera, bo wszystkie urządzenia po HDmi idą przez ampli u mnie) jestem w stanie używać strzałek kierunków, zatwierdzania, cofania i nawet wyjścia na najwyższy poziom menu shielda [emoji108].

Mając powyższe, zaprogramowalem logitecha, aby w activities shield przyciski kierunkowe i inne używał pilota od ampli- wszystko śmiga elegancko.
Zostało mi tylko rozkminić, aby shield wyłączał się automatycznie- niestety nie robi tego (ale chociaż usypia się po 5 min, więc jest ok).
 

caporeira

New member
Czy ktoś już połączył swojego Logitecha z asystentem google?
Jeśli tak, jak to zrobić ?

PS. Czy harmony elite ma może wbudowany mikrofon ? Aby było można to wykorzystać przy obsłudze Shield ?

TAPATALK
 

predator44

New member
Harmony Companion

Zakupiłem okazyjnie pilot Logitecha Harmony Companion z hubem. Słabo mi idzie konfiguracja chociaż mam zaledwie kilka urządzeń - stary TV Panasonic, Evobox Cyfrowego Polsatu, soundbar JBL 3.1 i PS3. Pierwsze pytania mam takie:

dlaczego po użyciu przycisku Off pilota następuje wyłączenie urządzeń, które były używane w działaniu ale po chwili załączenie soundbara i evoboxa? jak to zmienić w ustawieniach?

na czym polega (co powoduje) zasada ustawiania czasu opóźnienia i powtórzeń impulsów?

Jestem zielony w tych sprawach, proszę o łopatologiczne wyjaśnienia
 
Do góry