Witam..Chamstwo na forum HDTV

Myszator

Banned
Witam ;) i.....

Blokowanie IP komputera... nie zrobiłem " żadnego świńskiego posta " który mógłby zostać zablokowany banem, lub zablokowaniem IP.

Takiego chamstwa nie będę tolerował...

giphy.gif


:)
 

Myszator

Banned
W związku że dalej mam zablokowane IP " w domu " proszę usunąć moje konto wraz ze zdjęciami,
i postami.
Ponadto nie mam uzasadnienia na jakiej podstawie zostało zablokowane IP mojego komputera.
A jak nie wiadomo o co chodzi... to chodzi o kasę. ( Blackninja/ kiki )

Pozdrawiam ekipę... :)
Werf :cool:
Bipo :eek:k:
Kapusta7 :razz:
Armanig ;-)
Borixon :cool:
Seizo :wink:
Krzysztofradio :wink:

Trzymajcie się chłopaki...:wink:

P.S

Jak mnie nie usnął w ciągu paru dni, to pokażę wam wzmacniacz studyjny...KOŃCÓWKA
Klasa wzmacniaczy Halcro

8 ohm 330W
4 ohm 660W
2 ohm 1350W

Będę miał w tym tygodniu mam nadzieję... ( bo w Polsce niedostępny )

:)
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @Myszator, poniekąd rozumiem frustrację. Też miałem „dziwne przygody” z forum. Ciekawe, że wszystko po zmianie admina. Najpierw, przez cały dzień nie mogłem wejść w ogóle na forum, a przez jeden dzień miałem zbanowane IP kompa, coś jak u Kolegi. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Fakt, że trwało to jeden dzień.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
W związku że dalej mam zablokowane IP " w domu " proszę usunąć moje konto wraz ze zdjęciami,
i postami.
Ponadto nie mam uzasadnienia na jakiej podstawie zostało zablokowane IP mojego komputera.
A jak nie wiadomo o co chodzi... to chodzi o kasę. ( Blackninja/ kiki )

Pozdrawiam ekipę... :)
Werf :cool:
Bipo :eek:k:
Kapusta7 :razz:
Armanig ;-)
Borixon :cool:
Seizo :wink:
Krzysztofradio :wink:

Trzymajcie się chłopaki...:wink:

P.S

Jak mnie nie usnął w ciągu paru dni, to pokażę wam wzmacniacz studyjny...KOŃCÓWKA
Klasa wzmacniaczy Halcro

8 ohm 330W
4 ohm 660W
2 ohm 1350W

Będę miał w tym tygodniu mam nadzieję... ( bo w Polsce niedostępny )

:)

witam serdecznie. czyli znów cyrk u kogoś na forum ahhh szkoda gadać.. widze że gdy pojawiłeś się z nowym kontem to nie unikniemy komentarzy, spoko dobrze Cie widzieć :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A pomyslals ze to blad forum. Jakby chcieli cie zbanowac to zablokowali by ci konto a nie IP.

Nie tylko ty masz z tym problem.
Zobacz ze juz bylo to zglaszane (bany na ip) w watku o dzialaniu forum.

Jeczysz, ryczysz jak male dziecko. :)

Juz nawetvlisty pozegnalne pisze....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też to miałem, pisałem do chłopaków, bo nawet nie mogłem napisać do admina emaila. Po 2-3 dniach wróciło do normy. Admin się nie odzywa. Admina nie ma. Ar2 przynajmniej odpisywał. Jam Nius to widmo. Forumowicze się nie liczą, a bałagan i samowola co raz większe.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
To mnie trafił się bonus bo raz byłem blokowany przez dwa dni a po kilku dniach znowu przez jeden dzień. Blokowanie czy też problemy z serwerem - jeden kij . Przydałoby się jakieś wyjasnienie.
I faktycznie, od odejścia Ar-a jest lekki bałagan amnowy admin zaginął w Trójkącie Bermudzkim.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Mam to samo co koledzy. Normalnie nie mogę tutaj wejść. Dostaję info o nałożonym banie na IP.
Przez bramkę proxy jest O.K. i nawet mogę się zalogować.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mam to samo, wchodzę przez telefon i sieć kom, po WiFi lipa, cóż za zabiegi ja pier.ole ile to potrwa??
 

dzierbiaty

New member
A to wiele wyjaśnia
A już myślałem, ze to przez to że wchodzę na forum z różnych czasem dziwnych krajów ( w Afryce, Azji itp). Jednak widzę, że nie ma różnicy czy jest się w Polsce czy poza nią. Ostatnio miałem zablokowany IP będąc w Finlandii.

Idzie przywyknąć, a taki dzień, czy dwa oddechu od forum też się przyda ;-)
 
Do góry