Żegnam.

Kto_To_Jest

New member
Nadszedł czas,żeby się pożegnać.
Tu nic już się nie dzieje,nuda jak w polskim filmie,konkurencja uciekła o lata świetlne do przodu.
10 lat minęło,czas na zmianę.
Pozdro.
Powodzenia!
 

astw

New member
Nuda wynika chyba z tego, że mniej jest dobrych tv. Ponadto - internet i komputer zastępuje tv.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przez 10 lat ponad 180 postów to faktycznie Kolega się tutaj napisał.. forum to nie tylko to jakie tutaj panują prawa i każdy to wie ale tez i ludzie jacy tutaj są - oczywiście nie mam na myśli że wszyscy są świetni ale pewna grupa jest ok i to tez się liczy..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nadszedł czas,żeby się pożegnać.
Tu nic już się nie dzieje,nuda jak w polskim filmie,konkurencja uciekła o lata świetlne do przodu.
10 lat minęło,czas na zmianę.
Pozdro.
Powodzenia!

A nie można czytać/wypowiadać się na różnych forach jednocześnie ? ;-)
Chociaż domyślam się,że było to po części skierowane w stronę administracji...:wink:
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Przecież to nie chodzi ,aby licznik postów nabijać .Lepiej mieć powiedzmy 200 postów merytorycznych ,niż 2000 z czego 60% kompletnie nie na temat
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież to nie chodzi ,aby licznik postów nabijać

Wiem,dlatego piszę to specjalnie ze śmiechem...:D
Mogę nawet oddać połowę swoich postów,dla tych którzy chcą się wzmocnić :D

Jednak myślę,że założycielowi tematu,chodziło bardziej o mało nowości/testów które są częściej na innym forum/forach ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tym oddawaniem to ja tu pierwszy raz pisałem jakiś czas temu, jak dla mnie to mogą być wyzerowane ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,już wziąłem większość rzeczy,tylko jakaś laska w piwnicy mówi że jest Alba,czy jakoś tak...
To co mam z nią zrobić ? :mrgreen::grin:;-)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nadszedł czas,żeby się pożegnać.

Był taki odcinek "Czterdziestolatka", że poszedł na pogrzeb kumpla z klasy, którego zupełnie nie pamiętał. Myślę, że nasz żal z powodu twego odejścia jest podobny. Będzie nam Ciebie bardzo brakować. Trzymamy kciuki byś wytrwał w postanowieniu.
Zapalmy świeczki :cry:
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słuchajcie,korzystanie z forum, pobyt na nim , postowanie itd jest dobrowolne. Człowiek postanowił odejść - w porzo. Nie rozumiem tego kawałka o konkurencji ,która jest o lata świetlne itd. Jakoś lepszej konkurencji dla naszego forum przynajmniej w Polsce nie znajduje. Dziwi mnie natomiast i śmieszy teatralny sposób pożegnania. Ludzie pewnie z różnych powodów przestają korzystać z forum, przestają udzielać się ale nie spotkałem się aby ktoś się tak "żegnał" A w ogóle ......kto to jest:cry::hihi:
 
Ostatnia edycja:

mafia35

New member
Bez reklam
Pewnie chodzi tu o jakość, merytoryczność testów tv. Niestety lub stety tu kolega ma rację, u konkurencji jest 100x lepiej.

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka
 
Do góry