crt panasonic 32 px30

Witam!chcialbym kupic najlepszy telewizor crt32 calowy jaki powstal na rynku i czy ten panasonic px30 takowym byl?czy moze inny model np.jvc,loewe nemos lub philips 9520?pozdr
 
P

PlayStation

Guest
Witam!chcialbym kupic najlepszy telewizor crt32 calowy jaki powstal na rynku i czy ten panasonic px30 takowym byl?czy moze inny model np.jvc,loewe nemos lub philips 9520?pozdr

Ten telewizor chcesz podpiąć do starszej generacji konsol ?
HC Room Classic... pokój gracza ;)
Bo jeżeli tak chcesz uczynić ;-) mogę polecić znakomity telewizor w dwoma wejściami euro,
oraz z jednym wejściem HDMI.
Ponadto... Telewizor posiada wyjście RCA na wzmacniacz stereo, gdyby zaistniała taka potrzeba.
W tej chwili jestem w pracy, ale jak będę w chałupie to sprawdzę w domu jaki to model.
Jestem posiadaczem takiego telewizora...Do starszej generacji konsol idealny telewizor
dla graczy, którzy chcą wykorzystać swoje konsole...
PlayStation
PlayStation 2
Xbox
GameCube

Ps...
Niestety nie jest już w sprzedaży.
Telewizor dla graczy koneserów...starszej daty.
 
P

PlayStation

Guest
No i zapomniałem dodać...
Telewizor ma także wejście Component.
Pierwsza wersja...XBOX 360 Konsola posiadała wyłącznie wyjście Component :p
 
Nigdy nie gralem w zadne gry;)tv chce miec do ogladania glownie sportu i filmow a czemu crt bo lubie wszystko co stare w dodatku pamietam jak10lat temu zobaczylem crt w mm nie pamietam niestety jakiej marki przepiekny obraz, duzo lepszy od lcd co mnie wowczas zdziwilo lecz nie bylo mnie stac by kupic kosztowal ok7-8tys:sad:co do modelu philips cineos9551 czytalem sporo negatywnych opinii ze juz lepszy jest starszy model9520
 
P

PlayStation

Guest
Rozumiem ;)

Tłumaczyć mi nie musisz, dlaczego właśnie chcesz taki tv.
Ja miałem cztery telewizory CRT
Mój pierwszy tv był Philips...chyba 28"
Kupiłem zaraz po wypłacie...pierwsza praca.
Panasonic... Tutaj totalnie nie pamiętam modelu, a także rozmiaru ekranu. cena ?
Philips 36" chyba. Modelu nie pamiętam, ale kosztował około 8/9 tys zł
Philips Cineos ( Pixel Plus ) aktualnie w posiadaniu, tak jak pisałem wyżej.

Teraz większość moich kumpli, także nie pamiętałaby jakie tv posiadały w przeszłości.
Chyba że prowadziliby jakiś dzienniczek.
;-)
 
Ale jaki byscie mi polecili,ktory byl najlepszy bym mogl zaczac szukac na allegro albo nawet tutaj dac ogloszenie,mial ktos moze tego panasonica 32px30 lub loewe nemos?bo najwiecej pochlebnych recenzji o tych modelach czytalem i jeszcze jvc
 
A jeszcze pytanie odnosnie tego philipsa cineos,jakie wrazenia i czy gdy go kupowales porownywales z innymi i wybrales bo wedlug ciebie byl najlepszy czy ze wzgledu na cene?ile ma lat,jest bezawaryjny?
 
P

PlayStation

Guest
A jeszcze pytanie odnosnie tego philipsa cineos,jakie wrazenia i czy gdy go kupowales porownywales z innymi i wybrales bo wedlug ciebie byl najlepszy czy ze wzgledu na cene?ile ma lat,jest bezawaryjny?

Jak kupowałem telewizor nie miałem już żadnego TV CRT.
Ostatni TV CRT który posiadałem... 2003/2004 roku
Dokładnie nie pamiętam
Także nie miałem możliwości porównać go do mojego Philipsa.

Philipsa kupiłem w 2006 roku.
Zaraz przed premierą konsoli PlayStation 3.
Miałem już wtedy konsolę XBOX 360 ( pierwsza wersja )
Bezawaryjny super telewizorek.
Obraz przepiękny.
Jedyny minus...szkoda że nie ma wersji 36" ;-)

Wybrałem go ze względu na super obraz, oraz do konsol starszej generacji
W ostateczności można podpiąć PlayStation 4 / XBOX ONE
Pewnie znajdą się klienci którzy lubią klimat telewizorów CRT :wink:
 

Pancuras

New member
Bardzo miło wspominam erę CRTków i grania na nich. Sony Trinitron 28/29 cali 100 hz, obsługa progresive scan, to było to. Max dostępne chyba były 34" lub 36".
 
P

PlayStation

Guest
a ile dales za tego philipsa i ile bys chcial za niego teraz no i gdzie mieszkasz?

Kosztował chyba 2400 zł. Pamiętaj że to był rok przełomowy dla telewizorów kineskopowych.
W tym czasie telewizory kineskopowe były wypierane przez LCD
W tym czasie ceny telewizorów CRT były korzystne dla klientów.

To ostatni najwyższy model CRT HD!!!!!! Philipsa
Paleta barw, kontrast, oraz jakość obrazu SD/HD jest oszałamiająca.
Ten telewizorek w swoim czasie, mógł startować z telewizorami LCD
kosztującymi 10.000 zł lub nawet więcej.

Nie sprzedaje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
to faktycznie tanio kupiles,ja 2004r kupilem sharpa28 za3tys chodzi do dzis dobry a nawet moze wiecej niz dobry tylko ze chcialbym najlepszego a mam caly czas w pamieci obraz tych najlepszych i robi roznice!
 
Do góry